Youtube’dan Para Kazanan En Garip 8 Kişi

Youtube’dan para kazanmak hepimizin hayali elbette, oh ne güzel sabah mesai akşam mesai derdi olmadan tertemiz videomuzu çekelim eğlenelim istiyoruz. Farklı farklı yollar  denesek de çok para kazanamayıp düzene yeniliyoruz. E peki kimler para kazanıyor? KİM KAZANIYOR BU PARALARI????  İşte o isimler:

1- Shoenice22

Bu arkadaş video önünde her şeyi yiyor evet evet her şeyi yiyor, örnek mi?

Shoenice22

Şimdi ikna oldunuz değil mi? Adamın takipçi sayısı kaç söyleyeyim de o küçük diliniz de yuvasına geri dönsün 458,000 kişi! 1000 tuvalet kağıdını 10 dakikada yiyen bu canavarın efsane videolarından birisi:

2- Evantube

Evantube


Birisinin para kazanması için ilginç numaralar yapmasına gerek yok Evan, 8 yaşında, tek yaptığı oyuncaklarla kamera önünde oynamak ve yıllık geliri 1 milyon dolar. Sözün bittiği yer. Takipçi sayısı da 1.250.000

3- DisneyCollectorBR

 DisneyCollectorBR
Bu seferkininin yüzü bile görünmüyor sayın okur. Sadece ellerini uzatıp oyuncaklara elbise giydiriyor ve yılda 20 milyon dolar götürüyor. Videoyu izlemenize gerek yok 3.750.000 takipçisi var. Şok edici olan bu!

4- Bethany Mota

Bethany Mota

Bethany Mota’nın tek yaptığını söyleyim mi 🙁 alışveriş videoları çekiyor. Ve o kadar çok para kazanmış ki şu an kendi mücevher markası bile var. Daha 20 yaşına yeni gelmiş kızın 8 milyondan fazla takipçisi var. Bakın bu da ilk videosu

5- Olajide Olatunji
Olajide Olatunji
Hani nerede PES, FIFA oynayan canım kardeşlerim nerede ne yapıyorsunuz gençler iyi değil mi oyunlar 🙂 Bu çocuk var ya bu çocuk sadece oyun oynayarak milyonlar kazanıyor. İngiltere’deki en meşhur isimlerden biri olan Olajide 9 milyona yakın takipçiye sahip.

Ayda 40 video yapıyor her biri 2 milyon izleniyor, paraya para demiyor.

6- Stampylonghead
Stampylonghead
Bu arkadaşın olayı da Minecraft videoları yapmak. Joseph Garrett işten çıkmış bu videolar sayesinde ayda 170.000.000 izlenmeye ulaşıyor.

7- SBTV

SBTV’nin sahibi olan bu çocuk 3 kez Youtube tarafından reddedilmiş.
SBTV
Aslında başlarda tek yaptığı rap videoları yüklemekken sonrasında videolar yapmaya başlamış ve tataaam şimdi 12 milyon dolarlık bir medya patronu.

8- Charlie

Bu videoyu hatırlıyorsunuz en çok izlenen 10 youtube videosu arasında ve bu zamana kadar sadece bu videodan toplam 500.000 doların üstünde kazanmışlar.


K:Oddee