Aslında Erkek Olarak Doğmuş En Güzel 7 Kadın

Doğdukları değil oldukları bedenle kendilerini daha çok duyurmuş olan isimlerde geçtiğimiz yazıda kadın olarak doğup erkek olarak hayata devam eden en yakışıklıları yazmıştık. Bu sefer de erkek olarak doğup kadın olarak devamk eden en güzel isimleri sizlere sunuyoruz.

1- Andrej Pejic

Andrej Pejic

2011 yılında FHM tarafından dünyanın en seksi 100 kadını arasında gösterilen Sırp asıllı Avustralyalı Andrej hem erkek hem kadın kıyafetlerini Paris moda haftasında giymesiyle de ün yapmış olan bir model.

Andrej-Pejic

Andrej Pejic ile ilgili bir diğer enteresan olay ise model sıralamasında 2011 yılında hem erkek hem de kadın tarafında ilk 100’de yer alması.

2-  Lea T

 Lea T

1981 doğumlu Breziyalı model modanın ilham perisi olarak anılıyor.

3- Claudia Charriez

Claudia Charriez

İnanması güç ama Claudia Charriez hayata erkek olarak başladı. Claudia Charriez birçok ajanstan bu yüzden kovulsa da dünyaca ünlü bir model oldu.

4- Florencia De La V

Florencia

1976 yılında hayata Roberto Carlos Trinidad olarak başlayan Florencia, taşıyıcı anne kullanarak ikiz sahibi oldu, şimdi de fotoğraftaki bey ile evli.

5- Sirapassorn Atthayakorn

Sirapassorn Atthayakorn

2011 yılında Tayland’ın en güzel kadını seçildi.

6- Caroline “Tula” Cossey

Caroline Tula Cossey

James Bond filminde de oynayan İngiliz model, dünyaya geldiğinde ilk ismi Barry Kenneth Cossey olarak geçiyordu. Sonrasında ise Caroline olarak hayatına devam etme kararı aldı.

7- Roberta Close

Roberta Close

Playboy Brezilya’nın ilk kapak kızlarından birisi olan Roberta Close, 1989 yılında geçirdiği operasyondan kısa bir süre sonra ünlü bir diğer Brezilyalı dergiye poz verdi ve bu pozla Brezilya’nın en seksi kadını seçildi.

 Bonus

Dünyanın en güzeli Bülent Ersoy

Bülent Ersoy