DISCLAIMER
The images used in this blog’s posts are found from different sources all over the Internet, and are assumed to be in public domain and are displayed under the fair use principle. We provide information on the image’s source and author whenever possible, and We will link back to the owner’s website wherever applicable.

If you are the owner of the images and you believe that their use on this site is in violation of any copyright law, then please contact us through [email protected], and we will get back to you as soon as possible to delete photo or give credits.

WE PROMISE TO DELETE IN 48 HOURS AFTER YOUR MAIL OR APPLICATION.
PLEASE PROVIDE LINK AND ADRESS YOUR IMAGE.

THANK YOU.

TheGeyik.com özgün ve yerelleştirilmiş çeviri içeriklerden oluşan bir içerik sitesidir.

TELİF HAKLARI

TheGeyik.com’da üretilen içerikler, çeviriler, görseller ve videoların kullanımı ANCAK; The Geyik ile gerçekleştirilen mutabakat sonucu kaynak gösterilerek mümkündür.

Bunun dışında gerçekleşen durumlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ile TheGeyik.com’un telif hakları koruması altındadır. TheGeyik.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Brostep Medya Bilişim Şirketi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.

GERİ BİLDİRİM

The Geyik, kullanılan yazının, görsellerin ve videoların bulunduğu sayfayı kaynak olarak gösterme konusunda, içeriğin sahibi ile görüşme konularında hassastır. Yazı içerisinde sanatçıya ve haberi aldığı kaynağa yönlendirme yapmaya özen gösterir.

Yapılan yoğun kontrollere rağmen görsel ve yazılı içeriğinizden alıntıların veya içeriğin tamamının Thegeyik.com’da olduğunu görüyorsanız BİLDİR- EKLE/DEĞİŞTİR/KALDIR usülleriyle bize ulaşabilirsiniz. 3 gün içerisinde The Geyik konuyla ilgili aksiyon alır.

Eğer size ait görsel veya yazılar sizin izniniz olmadan kaynak belirtilmeden kullanılmışsa, sayfaya ayrıca link ve kaynak ekletmek istiyorsanız ya da içeriklerde hoşunuza gitmeyen bir durum varsa bize [email protected] veya [email protected] adreslerinden ulaşabilirsiniz.

GÖRSELLER HAKKINDA ÖNEMLİ NOT:

Site içeriğinin çeşitli botlarla ve manuel olarak çalınmasına karşı görsellerde The Geyik logosu bulunmaktadır.  Bu logo görsellerin orijinallerini değiştirmemektedir ve telif hakkı sahibinin eserlerinin orijinal halleri korunmaktadır. Eser sahiplerinin istemesi halinde gün içerisinde logosuz halleriyle değişim yapılmaktadır.

KULLANICI İÇERİKLERİ VE YORUMLAR

TheGeyik.com ziyaretçilerini mutlu etmeyi hedefleyen bir sitedir. Siyasetten, haberlerden ve toplum huzurunu zedeleyebilecek tüm konulardan özellikle uzak durmaktadır. Üretilen içeriklerde, kullanıcı içeriklerinde ve site içi yorumlarda bu esasları dikkat almaktadır ve buna göre müdahale etmektedir. Kullanıcılar ve ziyaretçiler kendi yorumlarından ve ürettikleri içeriklerdeki fikirlerinden sorumludurlar.

ÇEREZ KULLANIMI

Bu site elektronik posta mesajları, çevrimiçi hizmetler, reklamlar, interaktif uygulamalar ve hizmetleri geliştirmek için “çerezler” kullanabilir. Bu siteyi kullanmanız bunu kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir. Eğer bu şartları kabul etmiyorsanız, lütfen siteyi kullanmayınız.

 

BUNLAR DIŞINDA KALAN TÜM KONULAR VE İŞBİRLİKLERİ İÇİN [email protected] ve [email protected] adreslerinden bize ulaşabilirsiniz.

Gizlilik ve veri politikası