Ubisoft Bu Ay The Crew’i Ücretsiz Dağıtıyor

Bir süredir ücretsiz olarak dağıttığı oyunlarla oyun severleri sevindiren Ubisoft, önümüzdeki günlerde yine ücretsiz olarak dağıtmaya başlayacağı oyunun The Crew olacağını duyurdu.

Ubisoft’un daha önceden dağıttığı oyunlar daha çok nostalj yapmak için oynayabileceğimiz oyunlardı. Prince of Persia: Sands of Time ve Rayman Origins çıktıkları dönemlerde oyun dünyasının nabzını tutmuş oyunlardı. Ubisoft da kuruluşunun 30. yılını kutlamak adına bu oyunları ücretsiz olarak oyun severlere sunmuştu. Fakat bu sefer nostaljinin bir adım ötesine geçecek ve ücretsiz olarak güncel bir yarış oyunu oynama fırsatına erişeceğiz.

Ubisoft, 14 Eylül tarihinden itibaren The Crew adlı yarış oyununu tamamen ücretsiz olarak oyun severlere sunacak. The Crew, 2014 yılında çıkış yapmıştı ve sunduğu online oyun tecrübesiyle ilginç bir yarış deneyimi sunmuştu. The Crew’da açık dünyada dilediğimiz gibi dolanabilirken takımlar kurabiliyor ve dilediğimiz zaman diğer oyuncularla yarışabiliyorduk. MMO türünü yarış oyunlarıyla birleştiren The Crew grafik kalitesiyle de dikkat çekiyordu.

The Crew, 14 Eylül’de ücretsiz olarak indirilmeye açıldığında oyuna sahip olabilmek için aşağıdaki Ubisoft Club sayfasını ziyaret ederek oyunu UPlay hesabınıza ekleyebilirsiniz:

https://club.ubisoft.com/en-US/welcome

The Crew’i indirebilmek için bilgisayarınızda UPlay yazılımının kurulu olması gerekiyor: UPLAY

Kaynak: Tamindir