Metaverse Projesi ‘Republic Of Animaland’ın NFT Koleksiyonu Ön Satış Tarihi Belli Oldu

Metaverse dünyasına farklı bir bakış açısı getiren Republic Of Animaland isimli proje; hem gerçek hem de sanal dünyada ayrıcalıklara sahip bir topluluk kurmayı planlıyor.

İlk adım olarak NFT koleksiyonu olan The Animaland ile piyasaya çıkacak olan proje ETHEREUM ağını kullanıyor, sonraki adımlarda TOKEN çıkaracak ve ülke vatandaşlarının kazanç sağlayabileceği oyunlar ve etkinlikler düzenleyecek.

Animaland’ın ilk koleksiyonu olan kedileri ise Filiz İrem Özbaş çizdi. Sanatçının daha önceki işleri arasında ise Türkiye’nin en çok izlenilen ve Youtube rakamlarına göre Sezen Aksu, Ezel gibi sanatçıları bile dinlenmede geçen ‘maymun karakterli bir çizgi film’ var. Bunun dışında da hem NFT, hem reklam hem de oyun sektöründe çok sayıda esere de imza attı.

Republic Of Animaland’ı yöneten ekipte ise The Geyik’in kurucuları ve 2010’dan beri çok sayıda proje ile yurt dışında ve yurt içinde başarılı işlere imza atan Cem Dişbudak ve Can Dişbudak kardeşler var. Özellikle kripto, metaverse, fintech, marketing ve sosyal medya konularında uzman olan ikili öncelikli olarak güçlü bir kadro kurmayı planladı. Ekim 2021’de ilk adımları atılan proje kısa sürede yerli ve yabancı birçok kariyerli insanla güçlendirildi. Kanada’dan Berk Seçgin Yıldız, Paris’ten Natalia Medvedeva, Brezilya’dan Luiz Gustavo Ma‘nın da dahil olduğu ekibin danışma kurulunda ise WEB3’ün Türkiye’deki kalp atışlarını belirleyen HAMDİ K, kripto dünyasının duayeni UMUT V, topluluk yönetimi konusunda yatırım almış bir SAAS girişimi olan ÖZER A, System Admin olarak Almanya’dan Gurkan G, Lead Developer olarak Kanada’dan MURAT K, AR/VR uzmanı olarak ise Şili’den Francisco JAVIER var. Adres olarak ise girişim kuluçkası Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi’ni kullanan girişim yakın bir zamanda token ve sanal dünya ile hızlanacak.

İLK NFT sahiplerine token airdrop, topluluk avantajları ve etkinliklerde host olarak coin kazanmayı da sunan metaverse projesi yakın zamanda OPENSEA, RARIBLE ve LOOKS RARE gibi dünyaca ünlü NFT pazaryerlerinde de listelenecek. Ön satışın avantajı ise daha düşük bir ücretle mint etmek yani NFT’nin ilk sahibi olmak ve sonra onu marketlerde daha yüksek fiyata satabilmek.

12 MAYIS PERŞEMBE Türkiye Saati ile 20:00

Siteyi incelemek için Republic Of Animaland

Instagram’da takip etmek için: www.instagram.com/republicofanimaland
Twitter’da takip etmek için: www.twitter.com/theanimaland
Discord kanalı için: https://discord.com/invite/ZcRraqb56v