Zengin Koca Bulunca Kırmızı Noktalı Filmleri Bıraktı

Zengin koca bulmakla ilgili çok sayıda espri var ama siz esprilerin karmaşasında evlilik kısmıyla ilgili olan değerleri unutmayın. Bu kadının hikayesi de tam olarak evliliğin hayat değiştiren kısmıyla ilgili.

Nong Nat rumuzlu 31 yaşındaki Kesarin Chaichalermpol, yıllar önce düzinelerce +18 filmde rol oynamış bir film yıldızıydı. Nong Nat, Tayland’da +18 filmler yasa dışı olduğu için polis tarafından gözaltına alınıp mahkemeye bile çıkarılmıştı. Genç kadın, teklif edilen ücretlere ve şöhrete rağmen film endüstrisinden ayrıldı ve kendini Budizm’e adadı. Samimi bir Budist olarak hayatını sürdürme kararı alan Nong Nat, zengin bir mimar olan 70 yaşındaki Amerikalı Harold Jennings Nesland Jr. ile 2012 yılında evlendi.

kesarin-chaichalermpol

Artık stüdyo ışıklarından ve kameralardan uzak daha sakin bir hayat yaşayan Kesarin Chaichalermpol, iyilik yapmanın, meditasyonun ve dua etmenin kendisine iyi kalpli ve zengin bir koca bahşettiğine inandığını ifade etti. Genç kadın: “Son zamanlarda birçok iyilik yapıyorum. Kocam, nezaketinden başka ayrıca her ay bana yüklü miktarda harçlık, hatta ekstradan da para veriyor. Bankadan ne kadar miktarda para çekerse çeksin yarısını benimle paylaşıyor. Dua etmek ve meditasyon yapmak size iyi bir koca kazandırıyor.” ifadelerini dile getirdi.

nat1

Kesarin, Instagram hesabından paylaştığı açık seçik fotoğraflarıyla hayranlarını hoşnut etmeye devam ediyor. Genç kadın kimi zaman küvetteki çıplak halini, kimi zaman evde çıplak dolaşırken, kimi zaman da kocasının çoraplarını giydirdiği esnadaki fotoğraflarla ev halini takipçileriyle paylaşıyor. Kesarin: “Eskiden Hristiyandım fakat 21 yaşımdan sonra Budist oldum. Son zamanlarda kendimi iyilik yapmaya adayarak inancımın gerekliliklerini yerine getiriyorum.” satırlarını yazdı.

Kaynak: Haberler.com