Yuvarlak Hatlı Kadınlar Daha Güzeldir Dedirten 8 Ünlü

Biz aslında her kadının güzel olduğunu ve güzellik algısının nesilden nesile değiştiğini savunanlardanız, hatta bunu savunduğumuz yazılar da yayınladık. Fakat dünyada zayıf kadının daha güzel olduğu hatta sıfır beden kadının öne çıktığı bir güzellik algısı var. Buna karşı gelen yuvarlak hatlı kadınların da güzel olduğunu anlatan kadınlar ise tam bu noktada favorimiz.

1- Beyonce

beyonce

Müzik, dans yeteneği ve güzel yüzüne ek olarak bootylicious tanımının doğmasına neden olan yuvarlak hatlarıyla Beyonce dünyanın en güzel kadınlarından biri.

2-  Scarlett Johansson

Scarlett Johansson

Yaşayan en seksi kadınlardan birisi olan Scarlett Johansson güzelliği ve rol yeteneğine ek olarak yuvarlak hatlarıyla milyonlarca hayranı tarafından beğeniliyor.

3- Kim Kardashian

Kim Kardashian

Verdiği pozlar ve yaptıklarıyla sürekli gündem olmayı başaran Kim Kardashian, kimine göre kocaman kimine göre ise çekici vücut hatlarıyla sürekli gündemde.

4- Jennifer Lopez

Jennifer Lopez

Popo denildiğinde ilk akla gelen isimlerden biri olan Jennifer Lopez geçtiğimiz yıl bununla ilgili bir şarkı da yapmıştı. Kendisi elbette yuvarlak hatları öne çıkaran listenin en önemli ismi.

5- Nicki Minaj

Nicki Minaj

Milyonları kendine hayran bırakan hatlara sahip bir diğer isim ise Nicki Minaj. Biraz fazla olduğunu düşünenler çıkabilir hatta Anaconda gibi şarkılarda olayı abarttığını düşünenler de ama onu ünlü yapan şey de bu.

6- Salma Hayek

Salma Hayek
Tüm Hollywood’un benzer isimlerden oluştuğunu düşündüğümüz sırada farklı yüzü ve vücut hatlarıyla sinema dünyasına canlılık getiren Desperado, Frida gibi filmlerde başrol oynamış Salma Hayek de yine güzelliğiyle bu listede.

7- Marylin Monroe

Marylin Monroe

Sürekli takli edilen ama asla klonlanamayan güzellik Marylin Monroe hatları sarı saçları ve dudaklarıyla bir döneme damga vurmuş.

8- Iggy Azalea

iggy azalea

Yeni Zelanda doğumlu şarkıcı yıllarını müzik endüstrisine harcadıktan sonra hem vücudu hem de şarkılarıyla konuşulmaya başlandı.

Bohemian Rhapsody söyleyen kızlar