Yeni Bulunan Antik Sikkeler Üzerindeki Uzaylı Tasvirleri

Bu madeni paralar uzaylıların dünyamızı ziyaret ettiğinin birer kanıtı olabilir mi? Pek çok ufolojist için cevap “evet”.

Mısır’da bulunan antik madeni paraların üzerinde yer alan şekillerin bir uzaylı tasviri olduğuna inanılıyor. Daha önce de üzerinde uçan daire tasvirlerinin olduğu bozuk paralar bulunmuştu.

Geçmişte, ticarette takas dönemini sonlandıran madeni paralar üzerinde, günümüzde olduğu gibi çağının önemli insanları yer alırdı fakat öyle sikkeler bulundu ki üzerinde dünya dışı varlıklar ve uçan daireler yer almakta. Arkeologların bulmuş olduğu bu madeni paralar, dünyamızın tarih boyunca, yabancı yaşam formları tarafından ziyaret edildiğinin somut birer kanıtı gibi görünüyor.

Yukarıda görmüş olduğunuz, üzerinde uçan daire tasvirlerinin bulunduğu bozuk paralar bulunduğunda, UFO araştırmacıları bunları, geçmişimizde uzaylılar tarafından ziyaret edildiğimizin kanıtı olarak görürken şüpheciler ise bu tasvirlerin; bir mantar, bir çiçek veya bir kalkana ait olabileceğini düşünmüşlerdi.

Fakat, bu sefer bulunan madeni paralar UFO araştırmacıları ve dünya dışı yaşam formuna inananlar için resmen bir zafer niteliğinde diyebiliriz. Çünkü üzerinde bulunan sima bir insana ya da dünya üzerinde yaşayan hiçbir canlıya benzemiyor.

thesun.co.uk’nin haberine göre uzaylıların tasvir edildiği paralar, Mısır’da bir evin restorasyonu sırasında ortaya çıktı.

Ufoloji literatüründe “Griler” olarak bahsedilen form ile birebir özdeş olan tasvir şüphecileri bile şaşırttı. Gazetelerin, dergilerin, televizyon gibi kitle iletişim araçlarının olmadığı yıllarda, bozuk paralar üzerinde, günümüz uzaylı tasvirinin birebir resmedilmesi, uzaylıların dünyamızdaki varlığıyla ilgili birçok şüpheyi ortadan kaldırırken birçok soruyu da beraberinde getirdi.

Konu üzerinde detaylı çalışmalar yapılarak önümüzdeki aylarda daha net bilgilere ulaşılacağını ve bu bilgilerin kamuoyuna sunulacağını düşünüyoruz.

resistancehonorable