Ünlü Biriyle Evlenme Ümidinizi Tazeleyecek Dünyaca Ünlü 8 İsim

Zengin zenginle, ünlü ünlüyle yani herkes kendi dengiyle evlense dünya o kadar da güzel bir yer olmazdı diye düşünenlerdeniz. Bırakın davul da dengi dengine çalmasın, kafasına göre takılsın! Bakın bu ünlüler ne güzel halktan isimlerle evlenmişler ve de oldukça mutlular.

1- Matt Damon

Matt Damon
Stuck on You isimli filmin çekimleri için gittiği Miami’de, aslında hiç niyeti olmamasına rağmen arkadaşlarının ısrarıyla dışarı çıktığı bir gecede Luciana Barroso ile tanışıyor. Luciana Barroso ne iş mi yapıyordu? Barda çalışıyordu. Şimdilerde oldukça tatlı bir evlilikleri ve bu evlilikten de güzel 4 kızı var.

2- Julia Roberts
Julia Roberts

The Mexican filminin çekimnlerinde kameraman Danny Moder ile tanışıyorlar ve Danny eşinden boşanıp Julia ile evleniyor.

3- Meryl Streep
Meryl Streep

Arkadaşının dairesinde kalırken, kızın abisi eve geliyor ve bu hikaye 35 yıllık bir evliliğin ilk anı oluyor. Heykeltıraş Don Gummer ile 4 de çocukları var.

4- Jerry Seinfeld

Jerry Seinfeld
Eşi ile spor salonunda tanışmış.

5-Kevin Jonas

Kevin Jonas
Jonas Brothers’tan Kevin kuaförü ile evlendi.

6-Christian Bale

christian bale
Bale, Winona Ryder’ın asistanlarından Sibi Blazic ile 2000 yılında evlenmiş.

7-Jessica Alba

Jessica Alba
Prodüktör asistanı ile evlendi. Cash Warren onunla Fantastik Dörtlü’nün setinde tanıştı. Adamdaki şansa bak FHM’ye göre dünyanın en seksi kadınlarından biriyle evlendi.

8- Prens William ile Kate Middleton
Prens-William-Kate-Middleton

En bombası da bu, masallarda olur böyle şeyler sanıyorduk. St. Andrew Üniversitesi’nde okurken Kate ile tanışıyorlar ve sonrası o efsane düğün.

*The Geyik