Duyanın Yok Artık Dediği Dünyanın En Garip 5 Kıskançlık Hikayesi

Kıskançlık bir dereceye kadar iyidir derler. Henüz o derece hakkında bir ortak karar olmasa da, hepiniz bu kıskançlık hikayelerini duyunca yok artık deriz muhtemelen.
İşte şaşırtıcı derecede garip kıskançlık hikayeleri

1- Atı öptü diye karısını boşayan Arap

at kıskançlık hikayesi
Riyad’da gerçekleşen olay Sada Gazetesi’nin Ekim 2013 ayında çıkan bir sayısında kaleme alındı. Kadın Gulf Kingdom’daki atı öptüğü için değil insanla hayvanı ayıramayan bir koca ile evlenmiş olduğu için üzgün olduğunu söyledi.

2- Bu İngiliz kadın kocası dışarı çıkıp eve döndüğünde onu yalan makinesine sokuyor.

yalan makinesi


Debbi Wood adlı hanım kızımız 42 yaşında Leicester’da kocası 32 yaşındaki Steve ile yaşıyor ama öyle kıskanç ki sadece cep telefonu ve mail kontrol etmiyor ayrıca yalan makinesine de sokuyor. Tv’de kadınların olduğu programları izlemesi, zinhar mankenlere bakması da yasaklanmış. Gencecik çocuğu emmiş resmen!
paranoyak
Bu üstteki de düğün fotoları oldukça ilginç bir çiftler.

3- Şimdiki ve eski sevgilisi nehre atlayan çocuk

kıskançlık seviyem
Wu Hsia isimli 21 yaşındaki arkadaşımız yeni kız arkadaşı Rong Tsao ile güzel bir gezi yaparken eski kız arkadaşı Jun Tang ortaya çıkıyor ve iki kız tartışmaya başlıyor. Sonrasında iki kız da hangimizi kurtaracak diye iddialaşıp nehre atlıyor. Zavallı çocuk dert deryasına düşmüş resmen.

Çocuk yeni sevgiliyi kurtarıp diğeri için itfaiyeyi aramış bu arada.

4- Patronuyla mesajlaşırken sevgilisi tarafından bıçaklanan adam

kıskanç kadın
Olay çok eski değil Mart 2015’te Norberto Cruz-Valentin patronuna işe geç geleceğini anlatan bir mesaj atarken kız arkadaşı ile kime mesaj atıyorsun vs derken tartışmaya başlıyor.Kristal Delvalle adama apartmanın içinde adamı bıçaklıyor, sonradan mesajı patronuna attığı ortaya çıksa da adam hastanede hayatını kaybedince kadın hapse girdi.

5- Sevgilisi yalnız tatile gidip onu aldatmasın diye internetten para toplayan adam

kıskanç

Bunu siz de düşünmüşsünüzdür belki de. Miami’de sevgilisi tatil yapacak olan genç, hemen GoFundMe isimli site aracılığıyla durumu açık açık yazarak para toplamaya çalışmış. Azel Prather Jr. isimli gence 8 günde 29 farklı kişiden toplamda 360 dolar gelmiş ve tatile gitmiş.

* The  Geyik