Tosic’in Eşi 2 Yıldır Başka Bir Futbolcuyla Gizli Aşk Yaşıyormuş

Bir dönem ülkemizde de futbol oynayan Dusko Tosic’in karısı Jelena Karleusa‘nın başı dertte… Boşnak futbolcu Vranjes ile çıplak Facetime görüntüleri ortaya çıkan Jelena, Sırp basınına göre Tosic’i 2 yıldır aldatıyor.

Sırbistan medyasının gündemine bomba gibi düşen bu iddiaya göre Bosnalı futbolcu Vranjes ise Jelana’nın aksine aşk iddialarını doğruladı. Vranjes, ilişkiyi kanıtlamaya hazır olduğunu belirterek “Jelena’yı bu ilişkiye zorlamadım her şey karşılıklı oldu. Tüm bunlara maruz kalan ailem için çok üzgünüm” diye konuştu. Bu gelişmenin ardından Tosic’in meslektaşını ölümle tehdit ettiği iddia edildi.

Bu görüntüler sonrası Jelena, Tosic ile ayrıldıkları iddialarını ise yalanladı.

Fotoğrafların çoğunda kendisinin yer almadığını ve fotoğraflarda oynandığını ileri süren Jelana, kendisine komplo kurulduğunu söyledi.

YASAK AŞK 2016’DA BAŞLADI
Sırp şarkıcı, “Irkçılık yapıp bana kumpas kurdu” diyerek Boşnak futbolcuyla ilişkisinin olmadığını söyledi. Ancak Sırp basını, Jelena ile Vranjes’in yasak aşkının 2016’da başladığını yazıp ikilinin 2017’de Atina’da çekilen bir videosunu da yayınladı.

Açıklamasında kendisine yönelik bu komplonun sorumluların hesabını vereceğini ifade eden Jelana, “Tosic ile de evliliğimizde hiçbir sorun yok” açıklamasını yaptı.

Tosic ise Instagram’dan “Kimseyi ne tehdit ettim ne de aradım. Gazetecilerden kendilerini zorlamamalarını rica ediyorum. Düşmanlarımız için sadece uzun bir yaşam ve başarı diliyorum” mesajını paylaştı.