Tosic’in Eşi Güzel Yengemiz: Jelena Karleusa

Beşiktaşlı futbolcu Tosic’in eşi Jelena Karleusa yengeler arasında en çok sevilen olma yolunda hızlı bir şekilde ilerliyor. Kim Kardashian’ın ondan stilini çaldığını da aktaran Jelena son zamanlarda en çok aranan futbolcu eşlerinin de başında geliyor. Aramalarda bu kadar öne çıkmasının nedeni ise elbette güzelliği.

Jelena Karleusa

Jelena Karleusa hem instagramda paylaştığı fotoğraflar hem de gazete manşetlerine çıkan röportajlarda verdiği pozlarla ünlü.

Beşiktaşlı futbolcu Tosic ve eşi Jelena Karleusa’nın birlikte fotoğrafı

Jelena Karleusa tosic

Jelena’nın Instagram’da paylaştığı fotoğraflar arasından sizlere bir liste hazırladık. Fotoğrafların ardından güzel olduğu konusuna kesinlikle katılacaksınız.

Jelena Karleusa 2

Tosic’in eşi Jelena Karleusa’nın instagram adresi ise: nstagram.com/karleusastar/

jelena

Stil fikri almak isteyenlerin kesinlikle uğraması gerektiğini de söylemeliyiz.

Jelena-Karleusa-instagram

Ayrıca Jelena Facebook sayfası ile de hayranlarına ulaşıyor. Hayran diyoruz çünkü eğer sayfaların beğenme sayılarına bakarsanız gerçekten yüksek rakamlara ulaştığını ve bu rakamlar sayesinde her paylaşımının binlerce kişiye gittiğini görebilirsiniz. : www.facebook.com/jkdiva

jelena-karleusa

Evet dikkatinizi çekmiştir kendisine Diva diyor. Bu tarzı ve giydiği kıyafetlerle o lakabı da hak ediyor doğrusu.

jelena-karleusha-inline

Geçtiğimiz günlerde Jelena Karleusa bir fotoğraf paylaştı ve bu fotoğrafta Kim Kardashian’ın onun fotoğrafını beğendiğini ispatladı. Yani bu zamana kadar benden stili çalıyor diye söylenmesi de boşa değil gibi.

Jelena Karleusa foto

Jelena Karleusa kardashian

Jelena Karleusa 5

Türkiye’nin en sevilen yengesi oldu ve instagram’da 1 milyona yakın takipçisi var. Saygılar sevgiler…