TAROT TABANLI HAFTALIK BURÇ YORUMU: 17-23 MAYIS 2021

Haftalık burç yorumu köşesine hoş geldiniz! Bu hafta her burcu ayrı ayrı inceledik. Sağlık-Aşk-Kariyer-Para olarak kendi burcunuzda sizi bu hafta bekleyen şeyleri okuyabilirsiniz! Unutmayın, yükselen burcunuz da güneş burcunuz kadar önemli! O yüzden yükselen burcunuzu da göz önüne almanızı tavsiye ederim. O zaman hadi başlayalım!

NOT: Unutmayın ki bu yorumlar geneldir, kişiye özel açılımlar için bana instagram hesabımdan ulaşabilirsiniz. Fotoğrafa tıklayarak sayfamı ziyaret edebilirsiniz 🙂

KOÇ (21 Mart – 20 Nisan)

Merhaba Koç burçları ve yükselen burcu koç olanlar! Bu hafta flörtlerinize karşı biraz daha atılgan olabilirsiniz. Hayatınızdaki kişinin karşısına yeni tekliflerle çıkabilirsiniz. Ama bunlar olurken atılganlığınızın ve tekliflerinizin sağlamlığından emin olmanızda fayda var. Aynı zamanda bekar olan Koç burçlarına da güzel aşk teklifleri gelebilir. Evli olan koç burçlarında hanede biraz gerginlikler olabilir. Ya da beklediğiniz bir haberi sonunda alabilirsiniz. Biraz sakin olup dikkatle olayları incelemenizde tabi ki yarar var bu noktada.

İş yerinizde yaşadığınız ve belki de savaştığınız bir olayın çözümlenmesi muhtemeldir bu hafta. Düşündüğünüzden daha yumuşak ve sevgi dili ile olay sonlanacaktır. Biraz politik olmakta fayda var. İş arayan Koç burçları biraz daha sabırlı olmalı, istedikleri ideal iş onları bulacak.

Sağlık açısından göğüs bölgesi ve mide ile ilgili problemler yaşayan Koç burçları ağırlıkta gibi. Bu haftaya sağlık açısından biraz daha dengeli bir biçimde adım atacaksınız bu bölgelerle ilgili. Bu durum sizi günlük işlerinizden uzaklaştırmış olsa da sağlık bakımından haftayı daha hafif atlatacaksınız.

Para konusunda bu hafta biraz stresli geçebilir özellikle ticaretle uğraşan Koç burçları biraz zorlanabilirler bu hafta. Ancak belki kış aylarından beklediğiniz bir maddiyat konusu gündeme gelebilir ve hafta sonunda bununla ilgili birtakım gelişmeler yaşayabilirsiniz.

BOĞA (21 Nisan – 20 Mayıs)

Merhaba Boğa burçları ve yükselen burcu boğa olanlar! Bekar olan Boğa burçları için bu hafta aşk hayatında kıpırdanmalar olabilir. Kendinizi bir anda kazanova vari bir insan olarak bulabilirsiniz. Hızlı bir aşk geçişi içerisinde kendinizi bulabilirsiniz. Birliktelik içinde olan Boğa burçlarında ise bir hüzün havası mevcut gibi. Beklenmedik üzücü bir olayın aydınlanması sonucu ortaya çıkabilecek potansiyel bir hüzün var ortada. Evli olan Boğa burçları için ise hafta bolluk bereket enerjisi içinde geçecek. Mutlu bir aile tablosu çiziyorsunuz. 🙂

İş arayan Boğa burçları biraz her şeyi kendileri üstlenmeye çalışıyor gibi. Yani kendi işimi bulurum inadı mevcut. Ancak belki de başkalarının yardımlarını kabul etmeleri sizin için daha iyidir. Eğer etrafta yardım edecek birileri yok ise aradığınız işin sizin için gerçekten hayırlı olup olmadığını düşünmeniz gerek çünkü gerçekten ne iş istediğinizi tam bilemiyorsunuz gibi. İş sahibi olan Boğa burçları, bazen işinizde ok hayalperest davranabiliyorsunuz gibi ve fırsatları görmezden geldiğiniz de olabiliyor. Ama fırsatları yakalamanız gerek ki işinizde istediğiniz gibi bir dönüşümü elde edebilesiniz.

Aşırı çalışmaktan kaynaklı biraz rahatsızlıklar ortaya çıkabilir. Karın bölgesinde yoğun olarak hissedebilirsiniz rahatsızlıklarınızı. Belki çalışmanın verdiğini stres sonucunda oluşan mide problemleri ortaya çıkabilir.

Kendine güvensizliğinizi ortadan kaldırmanız lazım artık ve para kazanmak için aklınızdaki fikirleri ortaya koymalısınız.

İKİZLER (21 Mayıs – 21 Haziran)

Merhaba İkizler burçları ve yükselen burcu ikizler olanlar! Bu hafta bekar olanlar için ufukta yeni bir aşk söz konusu hem de böyle en tatlısından ancak bu aşkta dürüst olmayı unutmamanız en önemli noktalardan biri. Aynı zamanda aşkı sosyalleşerek bulacağınız da unutma. Sevgili olan ikizler burçları bu hafta hayal kırıklıkları yaşayabilirler. Ancak direk bir şeylere karar vermek yerine karşınızdakiyle oturup konuşmanız daha sağlıklı olur. Yakın çevreden de tavsiye alınabilir. Evli olan ikizler burçlarının ise akıllarında onları sürekli düşündüren şeylerin iyiye sonuçlanacağı bir haftaya giriyorlar.

İş arayan İkizler burçları belki biraz daha kendi alanlarında kendilerini geliştirmeli. Belki bir kadın figüründen iş tekliflerinin geri dönüşü hakkında haber alabilirler. İş sahibi İkizler burçları erkek figürü patronlarıyla biraz çekişme yaşamış ya da yaşayacak olabilir ancak artık savunmasını indirmesi ve yaşanan olaya güvenmesi de lazım ki dengesini sağlayabilsin. Çünkü sinirlenmeye meyilli bir yapı oluşmaması olay gidişatı için ve kişi için daha iyi.

İkizler burcu bu hafta boğaz ağrıları yaşayabilir belki de babada veya dedede ufak bu tip bir sağlık sorunu ile de karşılaşılabilir. Sağlığınızı salmış gibi bir haliniz de var. Çok kendi üstünüze düşmüyor gibisiniz. Ama sağlık şakaya gelmez unutmayın.

Bu hafta bir erkek figüründen size iletilebilecek bir para varmış gibi gözükmekte. Ayrı olarak kendi para kazanma planlarınızı harekete geçirebilmeniz de muhtemel.

YENGEÇ (22 Haziran – 22 Temmuz)

Merhaba Yengeç burçları ve yükselen burcu yengeç olanlar! Bekar olan yengeç burçları bekarlık durumlarını bitirmek isteseler de sanki bu konuda bir aksiyon göstermiyor gibiler. Bir ilişkinin başlayacağı varsa da sizde o aksiyon alma durumu yok gibi bu hafta. Bu konunun belki biraz daha üstüne düşmelisiniz. Birlikteliği olan Yengeç burçları için ise tutkulu ve hareketli bir hafta gözükmekte. Bu hafta sizin için romantiklik kokuyor. Evli olan Yengeç burçları için ise bir şeyleri geride bırakma durumu söz konusu. Bir konuyu kapatma durumu var ama bunu yaparken konunun tamamen kapandığına emin olmalısınız. Geride bıraktığınız şeyden bir parça da geleceğinize götürmemeniz sizin için daha iyi olacaktır.

İş arayan Yengeç burçları için bir yardım söz konusu. Yani sizlere ulaşabilecek bir iş teklifi var gibi duruyor. Belki istediğiniz işten daha farklı olabilir ama planlı bir şekilde risk almanız sizi bir adım daha öteye götürecektir. İş sahibiyseniz patronlarınız ile ilgili biraz sıkıntı yaşıyor olabilirsiniz, çok buyurgan bir patronunuz olabilir sürekli sizi işe koşturan ve bu nedenle ayrılmak istiyor olabilirsiniz işten ancak uzun zamandır harcadığınız emekler sonucunda bu düşünceyi askıya almış gibisiniz. Ve biraz da başka işler konusunda karar verememe durumunuz var. Yanlış bir karar verme potansiyeliniz çok yüksek o nedenle iyi bir şekilde düşünüp aksiyon almanız sizin için daha yararlı olacaktır.

Sağlık açısından bu hafta biraz ödemlerden şikayetçi olabilirsiniz. Genel bir kafa karışıklığı halinde etrafta dolanıp durma durumunuz da çok muhtemeldir. Biraz sakin olup kendinize fırsat tanımanız bu süreçte size iyi gelecektir. Bakış açınızı değiştirmeyi deneyin.

İlkbahar döneminde size vaat edilmiş ufak tefek paralar konusunda haberler alabilir hatta onları yavaş yavaş cüzdanınızda görmeye başlayabilirsiniz.

ASLAN (23 Temmuz – 22 Ağustos)

Merhaba Aslan burçları ve yükselen burcu aslan olanlar! Bekar Aslan burçları bu hafta biraz aşka şansı açık gibi. Bu konuda zorladıkları bir durum var ise biraz rahat bırakarak akışa bırakmaları durumu daha iyi olacaktır. Zaten düşündükleri kendiliğinden olacak. Aslan burçları bu hafta ilişkilerini gözden geçiriyor gibi. Yani ilişkinin artık iki tarafa hizmet edip etmediği konusunda bir konuşmalar dönebilir ortada. Bu konuda en iyisi ilişkiyi iyi analiz etmeniz ve birbirinize olası kırıcı sözler sarf etmemeniz. Evli Aslan burçları için ise neşeli bir hafta geçecek gibi hatta çok tatlı haberler alabilirler. Örneğin çocuk haberi gibi.

Bu hafta iş arayan aslan burçları biraz daha kolektif iş alanlarına yönelik işlere bakabilirsiniz. Orada daha kolay yanıt alabileceksiniz gibi durmakta. Yani bunun içine teknolojiyi ilgilendiren alanlar da girmekte. Örneğin bir telekom şirketi veya sosyal medya vs.İş sahibi olanlar için ise bu hafta işinizde söz sahibi olacakmışsınız gibi ve bunu yaparken sözlerinizi doğru ve düzgün kullanmaya dikkat etmeniz sağlıklı olacaktır. Ve iş ortamında olayların gerçekliklerini kontrol etmeyi unutmayın.

Bu hafta gayet sağlıklı bir hafta olacak gibi sizin için. Aile içinde belki dede veya baba ile ilgili ufak tefek sağlık problemleri duysanız da mutlu ve sağlıklı bir hafta önünüzde.

Eveet! Uzun zamandır beklediğiniz bir para haberi bu hafta nihayet geliyor gibi. Bu kopamadığınız ama satmak istediğiniz yine de bir yerle alakalı olabilir.

BAŞAK (23 Ağustos – 22 Eylül)

Merhaba Başak burçları ve yükselen burcu başak olanlar! Bu hafta bekar burçları şunu fark edeceksiniz ki karşınızdaki insan için neler neler yapmışsınız ama o size hiç geri dönüş sağlamamış ve burada bir alma verme denge sıkıntısını fark edip bu durumdan özgürleşeceksiniz. Birlikte olan Başaklar ise bu hafta eskiyi geride bırakıp yeni bir şeylere başlama isteği içine girecekler gibi. Yani bu ilişkide bir sorun olabilir veya tamamen ilişki olabilir ama burada ilişkiyi bitirmekten çok beraber arkada bıraktığınız şeylerle yeni bir şeye adım atma gözükmekte. Ama bunu yaparken geçmişten parçalar geleceğinize getirmemeye dikkat etmelisiniz. Evli olanlar için ise biraz git geller ve konuşulan planlarda sürekli değişimler olması söz konusu gibi durmakta.

İş arayan Başak burçları biraz kendinizi kısır döngü içinde hissedebilirsiniz iş bulamadığınız için ama biraz sabredin. Sonunda varmanız gereken yere varacaksınız. İş sahibi Başak burçları sizler çok yıpranmışsınız sanki işte. Sürekli bir mücadele içindeymişsiniz gibi ve bu hafta kendinizi artık olaylardan geri çekip dinlenme moduna almışsınız. Ama bu savaşların çoğu aynı zamanda kafanızda bir kuruntu gibi de dönmekte. Biraz rahatlayıp bu kuruntuları kafanızdan atmanız sizin için iyi olacaktır.

Bu hafta biraz sırt ağrısı, hafif ateş veya gözlerde ağrı hissedebilirsiniz. Ama vücut direnci olarak güçlü geçecek bir hafta sizi bekliyor gibi durmakta.

Para konusunda biraz dertli olacaksınız gibi. Beklediğiniz para gelmeyebilir maalesef veya hiç ummadığınız bir insan tarafından para konusunda aldatılabilirsiniz o nedenle dikkat etmenizde fayda var.

TERAZİ (23 Eylül – 23 Ekim)

Merhaba Terazi burçları ve yükselen burcu terazi olanlar! Bekar Terazi burçları dikkat! Bu hafta ilişki düşündüğünüz biri tarafından aldatılma durumlarınız olabilir. Karşı tarafın sözlerine aldanmamaya çalışmanızda fayda var. Birlikteliği olanlar için ise akıldakilerini ortaya dökememe yani aslında aksiyon alamama sorunu var gibi. Biraz kendilerini zorlayarak ilişkide aksiyon almaları daha iyi olacaktır. Evli olan Terazi burçları için biraz hayal kırıklığı varmış gibi. Ummadıkları bir konu hakkında hüzünlü bir haber ortaya çıkabilir. Biraz içlerine dönerek durum değerlendirmesi yapmalarında fayda var.

İş arayan Terazi burçları başvuruların olumsuz olmasından kaynaklı bir kafa karışıklığı içinde olabilir. Aynı zamanda başvurdukları işlerin güvenilirliğini de kontrol etmelerinde fayda var, aldatılma durumu ile karşılaşabilirler yani düşündüklerinden farklı bir iş çıkabilir başvurdukları işler. İş sahibi olan Terazi burçlarının işlerinde biraz daha açık olmaları yani olaylara adil yaklaşmaları onlar için iyi olacaktır. Durumlar karşısında iki tarafı da eşit almaya dikkat etmeliler.

Bu hafta sonucunu bekledikleri bir haber alabilirler doktordan. Bu sağlık durumu haberi dizler ve bacaklarla ilgili sorunların sonucu olabilir. Buralarda oluşmuş kırıklar üzerine muhtemel ameliyatlar da söz konusu olabilir. Diretmemekte fayda var.

Para ile ilgili çözümlenmeyi bekleyen durumlarınız mevcut ama bu hafta artık biraz kafanızı bu konudan uzaklaştırmanız gerek. Çünkü sizin için bu konuları düşünmek şuanda size fayda sağlamıyor.

AKREP (24 Ekim – 22 Kasım)

Merhaba Akrep burçları ve yükselen burcu akrep olanlar! Bu hafta çalışıyorsanız eğer iş hayatınızdan biri ile flörtleşmeler olabilir. Çalışmıyorsanız da bekar olmanız şuanda sizin canınızı o kadar da sıkmıyormuş gibi duruyor yani kendi kendinize yetiyor bir pozisyonda gibisiniz. Birlikteliğiniz var ise haftaya baya dengeli giriyorsunuz. Bu hafta daha az kavga daha çok denge ve anlayış var ilişkinizde. Evli olan Akrepler bu hafta biraz koşturmacalı olacakmış gibi sizin için yani bir çatışma havası evde esiyor gibi gözükmekte. Birbirinizi kırmadığınız sürece yaşanılan çekişmenin sonucu pozitif seyiredebilir.

Bu hafta iş arayan Akrep burçları şanslı gibi, ya aradığınız bir işi bulacaksınız ya da başvurduklarınızdan olumlu sonuçlar alacaksınız. İş sahibi olan Akrep burçları için ise biraz iş hayatında temkinli olmanız sizin için iyi olacaktır. Ağır hareket eden iş konularında aceleci olmamak daha iyidir. İş konusunda hayalleriniz bu şekilde daha somut şeylere dönüşecektir.

Bu hafta biraz böbreklerde veya sırtta ağrılarınız olabilir ama bu rahatsızlıklar sizi çok elzem bir konuma sürüklemeyecek gibi. Sağlık açısından bu hafta şansınız sizinle.

Bu hafta aileden veya aileye gelebilecek muhtemel para sizi mutlu edecek gibi durmakta.

YAY (23 Kasım – 21 Aralık)

Merhaba Yay burçları ve yükselen burcu yay olanlar! Bu hafta bekar yay burçları bekarlığınızdan büyük keyif alacaksınız gibi çünkü kendinizle kalmanız sizi mutlu ediyor. Birlikteliği olanlar ise sevdiği insandan tatlı romantik hediyeler alabilir. Bu hafta gerçekten aşk kokuyorsunuz! Evli olan Yay burçlarında eşini destekleme isteği yoğun olacak gibi. Aynı zamanda eşten saklanan bir sır da ortada mevcut olabilir. Zarar verici sonuçları olabileceğinden saklanmış bir sır olabilir. Kişinin içsel olarak bunun muhakemesini yapması daha yararlı olacaktır.

İş arayan yay burçları babadan destek görebilirsiniz veya erkek bir figürden iş teklifi alabilirsiniz. Devletle ilgili iş konularındaki başvurularda bir dönüş elde edilebilir. İş sahibi olan Yaylar bu hafta terfi alma olasılığınız var. İş alanı konusunda sahip olduğunuzdan daha fazla imkanınızın olduğunu anlayabilirsiniz. Öngörülemeyen olaylar yaşanabilir işte, duruma karşı hemen tepki vermek yerine akışa bırakmak yararlı olacaktır.

Sağlık açısından ağır geçebilecek bir hastalık olabilir yani tedavi süreci uzun olan bir durumla karşılaşabilirsiniz ama sabırlı olmanızda fayda var çünkü sonuçları umduğunuz gibi kötü olmayacak.

Bu hafta anneden gelen bir para yardımı alabilirsiniz.

OĞLAK (22 Aralık – 20 Ocak)

Merhaba Oğlak burcu ve yükselen burcu oğlak olanlar! Bekar olan oğlak burçları, biraz aşk konusunda vizyon sahibi olun ve belki bakış açınızı değiştirin. Konuştuğunuz birisi varsa eğer işlerin hemen sevgili raddesine gelmesi için hızlı hareket etmeye çalışmayın çünkü acele işe şeytan karışır diye de bir laf var. Biraz sabretmeniz gerek. Birlikteliği olan siz Oğlak burçları ise bu hafta tolerans haftası sizin için. Karşınızdakine göstereceğiniz toleransın ne kadar doğru bir karar olduğunu anlayacaksınız. Evli oğlak burçları bu hafta bir kutlama görünüyor sizin için. Çaba gösterilen bir şey sonucunda elde edilen başarı ile yapacağınız bir kutlama olacak.

Bu hafta iş arayan oğlak burçlarına müjde! Beklediğiniz iş başvurusundan olumlu geri dönüş alacaksınız gözüküyor ve hatta bu hafta işe bile başlayabilirsiniz! İş sahibi olan Oğlak burçları bu hafta bir yıkımla karşılaşabilir maalesef. İş kaybı, beklenen paranın yatmaması vs gibi iş konusunda sizi olumsuz etkileyecek ve iş hayatınızın değişmesine neden olacak bir durum oluşabilir. Ama her yıkımın sonunda bir aydınlık vardır. Umudunuzu kaybetmeyin.

Kollar, omuzlar, göğüs veya midede ufak problemler yaşayabilirsiniz. Bunlar biraz duygu durumunuzu da değiştirebilir. Aile ile ilgili sağlık olayları gündemde olabilir. Duygu durumunuzu stabil tutmanızda fayda var.

Bu hafta beklediğiniz para hakkında olumlu haberler alacak ve bu konuyu kutlayacaksınız!

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

Merhaba Kova burcu ve yükselen burcu kova olanlar! Bekarlık olan Kova burçları biraz daha alma verme dengesini sağlamalı maddi ve manevi dengede olmalı ki karşı tarafı ürkütmesin. Yardımın da dozajı lazım bazen. Sevgililer bu hafta yeni tatil planları yapabilirsiniz, maceraya atılmak için kollarınızı sıvayabilirsiniz. Tabi bunların havada kalmaması için aksiyon almayı da unutmamanız lazım. Evli olan Kova burçlarının biraz kafası karışık durumda. Olaylar sanki sisli puslu bir hal almış gibi hissediyorsunuz ve olayların içinden çıkamıyorsunuz. Ancak belki de bakış açınızı değiştirmeniz ve farklı bir pencereden olayları değerlendirmeniz daha iyi olacaktır.

İş arayan Kova burçları bu hafta olumlu sonuçlar alamayabilirler iş başvurularından veya istedikleri gibi bir iş bulamayabilirler. Ama denemekten vazgeçmeyin her yıkımın sonunda bir aydınlık vardır. İş sahibi olan kova burçları sizler de bu hafta biraz kendinizi kapana sıkışmış gibi hissediyorsunuz ama bu düşünceden çıkmanız lazım çünkü iş hayatınızda aslında hep kendi kendinize ket vurmuşsunuz. Elinizdeki birikimi kullanmanız size olumlu sonuçlar sağlayacaktır.

Sağlığınız gayet tatlı bir halde bu hafta. Belki biraz dizlerle ilgili ağrı yaşayabilirsiniz. Aileden kaynaklı olumsuz haberleri gözünüzde büyütmeyin gelip geçecektir.

Paranızı nereye harcayacağınızı bilemiyormuş gibi bir havanız var ama bu ruh halinden kurtulmalı ve sizin için en uygun yatırımı yapmalısınız.

 

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)

Merhaba Balık burcu ve yükselen burcu balık olanlar! Bekar olan Balık burçları düşündükleri kişide aradıkları aşk konusunda kendilerini çok yıpratıyorlar gibi. Düşündükleri biri yok ise de kimse yok diye hüzünlüler. Ama buna değmez biraz rahat olun ve akışa güvenin. Bu hafta birlikteliği olanlar için ise bazı olayların tamamlanacağı bir süreç olacak. Aşkın bitişi de olabilir bu ya da sevgili olayının bir üst seviyeye taşınması da olabilir. Yeni durumlara yelken açılacak gibi durmakta. Tamamlanma bekleyenler için bu hafta güzel geçecek. Evli olan Balık burçları biraz bunalmış gibi ve kafalarını dinlemeye ihtiyaçları var. Karşı tarafı kırmadan biraz vakit istenebilir veya bir durum var ise bunun konuşulması ve iki tarafın da kendini güzelce ifade edebilmesi daha iyi bir yol izlemenize olanak sağlayacaktır.

Evet! Aradığınız işi sonunda bulacaksınız. Cv’nizin güvenilirliği sizi tercih sebebi yapacak gibi durmakta. İş sahibi olan Balık burçları sizler ise işinizi büyütme fırsatı karşısında reddedilebilirsiniz bu kredi çekmek olabilir veya anlaşma yapmak istediğiniz bir firma olabilir, bir işte çalışan kişiler de yaptıkları işlerin ret aldığına tanık olabilirler. Ama yılmayın ve süreci gözden geçirin, aynı durumda olan kişilerle empati yapın böylece bir adım öteye geçmiş olacaksınız.

Sağlık konusunda artık her şeyi salmışsınız gibi. Bunalma sonucunda biraz sağlığınıza dikkat etmeyi arka plana atıyorsunuz bu hafta ama dikkat edin önünüzdeki büyük bir uçurum var. Dikkatsizce ilerlerseniz hiç ummadığınız şekilde yara alabilirsiniz. Kendinizi koruyun bu nedenle.

Para konusunda bir birikiminiz var ve bu hafta onları harcayıp harcamama konusunda sizin için bir seçim zamanı olacak.

 

Burçlara ise genel olarak verilecek tavsiye ise;

Hayatınızın en güzel zamanındasın, sahip olduğun şeylere odaklan. İnek ruhu sana etrafına dikkat etmeni öğütlemekte çünkü ruhunu besleyecek seçeneklere, aksiyonlara ve davranışlara odaklanman için şimdi en uygun zaman. Sana vereceği uyarı da şu ki, şuanda yeni doğmuş bir inek yavrusu gibi yürümeye çalışıyorsun bu nedenle aklını, bedenini ve ruhunu geliştirmeye odaklanman çok önemli. Buna dikkat etmelisin. İnternette kendini oyalamak için çok vakit harcıyorsun belki veya bir ilişkiye takıntılı durumdasın üstelik sağlıksız da besleniyorsun. Ama unutma ki evren sana kendine davrandığın şekilde olayları karşına çıkarmakta. Eğer güzel şeylerin olmasını istiyorsan kendini iyi hissettirecek ve geliştirecek olaylara yönelmelisin.