Samsung Galaxy S5 Özellikleri ve Fiyatı

Samsung-Apple kapışmasının hız kesmeden devam ettiği şu günlerde tercihini Samsung Galaxy S5’den yana kullanacaklar için hazır ellerini suya sabuna değdirmeden elde edecekleri bilgiler veriyoruz. Hemen vakit kaybetmeden Galaxy S5’in özelliklerini sizlere sıralayalım.

indirimli alışveriş

Samsung Galaxy S5 Özellikleri

1. Galaxy S5’in en güçlü özellikleri kamerasında toplanmış durumda. Bunlardan ilki ise HDR özelliği. Bu özellik sayesinde güçlü ışık bulunan ya da ışık azlığı bulunan durumda bu özelliği kullanarak bir fotoğrafçı kadar zengin tonlar yakalamanız mümkün.
2. Diğer yandan yine otomatik netleme özelliği sayesinde 0.3 sn içinde çekim yapabilir böylece küçük ayrıntıları yakalayabilirsiniz. Ayrıca seçilebiilir oda özelliği sayesinde odağınızı seçip arka kısmı bulanıklaştırabilmektedir.
3. Akıllı telefonların en büyük derdinin şarj problemi olduğu düşünüldüğünde S5’in bu soruna çözüm getiren ultra güç tasarrufu modu oldukça kullanışlı.

galaxy s5
4. Modern, şık tasarımı, dokusu ve renk seçenekleriyle yarattığı şıklığın yanında toza ve suya karşı güçlü dayanıklılığı da S5’in bağımlısı yapacak cinsten.
5. Galaxy S5’in diğer cazip özellikleri ise tam HD ekranı, kalp hızı ölçeri, parmak izi okuyucusu ve sağlık uygulamasıdır.
Tüm bu özelliklere sahip akıllı telefona ne kadar vererek sahip olabilirim diyosanız fiyatları 2200 TL ve 2500 TL arasında değişiyor.