‘Ronaldinho aynı anda iki kadınla birden evlenecek’

Malikanesinde iki nişanlısıyla birlikte yaşayan efsane Brezilyalı futbolcu Ronaldinho’nun ağustos ayında iki kadınla birden dünya evine girmeye hazırlandığı iddia edildi.

Çalkantılı özel yaşamı nedeniyle futbol sahalarından kuyruklu yıldız gibi kayan ve 2011’de Avrupa kariyerini bitirdikten sonra 2015’te emekli olan Ronaldinho’nun Priscilla Coelho ve Beatriz Souza adında iki nişanlısı olduğu uzun zamandır konuşuluyor.

SÜPER LÜKS MALİKANEDE ÖZEL TÖRENLE
Rio de Janeiro’daki 7 milyon dolarlık malikanesinde her iki nişanlısıyla birlikte yaşayan 38 yaşındaki futbol efsanesi, Brezilya basınına göre, hem Priscilla hem de Beatriz’e evlilik teklif etti.

Futbol kariyerinde zirveyi Barcelona’da yaşamış olan Ronaldinho, haberlere bakılırsa, ağustos ayında malikanesinde düzenlenecek özel bir törenle iki kadınla birden dünya evine girecek.

6 YILA KADAR HAPİS
Brezilya’da birden fazla kişiyle resmi nikah kıymak yasak, 6 yıla kadar hapis cezası var.

Dolayısıyla emekli futbolcunun iki kadınla evliliğinin özel bir tören olacağı ve resmi nikah olarak kayıtlara geçmeyeceği öngörülüyor.

İKİ KADINA EŞİT MUAMELE
Uzatmalı sevgilisi Priscilla’nın üzerine 2016’da Beatriz ile ilişkiye giren Ronaldinho’nun her ikisine aynı hediyeleri almaya özen gösterdiği ve istedikleri gibi harcamaları için 2100’er dolar harçlık verdiği söyleniyor.

O Dia gazetesinin köşe yazarı Leo Dias’a göre Ocak 2017’de iki kadına evlilik teklif edip nişan yüzüklerini takan Ronaldinho’nun kız kardeşi Deisi, çok eşliliğe karşı olduğundan törene katılmayacağını belirtti.

YALANLAMIŞTI
Geçen yıl iki kadınla birden nişanlandığı haberleri patlak verdiğinde sosyal medyadan yalanlama yayımlayan Ronaldinho ”Nişanlandığım haberlerine inanmayın” demişti.

HER YERE İKİ NİŞANLISIYLA BİRLİKTE GİDİYOR
Ancak katıldığı her etkinliğe Priscilla ve Beatriz ile birlikte giden Ronaldinho, kendi samba müzik grubutla martta Japonya’yı ziyaret ettiğinde her iki kadınla birlikte gözüktüğü videoları 32 milyon takipçisi olan Instagram hesabından yayımladı.

SİYASETÇİ OLACAK
Bir hafta sonra Brezilyalı futbolcunun merkez sağcı Brezilya Cumhuriyetçi Partisi’ne (PRB) üye olması sırasında da her iki kadın yanındaydı.

SAĞCI PARTİ DERTLİ
Brezilya futbolunun efsanelerinden Romario gibi siyasi kariyer peşinde koştuğu söylenen Ronaldinho’nun diğer yandan özel hayatı PRB’ye dert oldu.