Lauren Cohan

1982 Amerika doğumlu olan the Walking Dead dizisinin güzel yıldızı Lauren Cohan, son günlerde verdiği röportajla bir anda Türkiye’de en çok arananlar listesine girdi. Peki nasıl oldu anlatayım mı canlarım. Güzel kızımız Lauren Cohan öncelikle dizide gerçekliği yakalamak adına elinden geleni ardına koymadığını söylemiş. Maşallah diyoruz ne diyelim. Sonra da bir iki fotoğraf koymuş benim canım Türkiye’deki gazetelerim oradan hoooop almış yürümüş bizim güzel kız. Lauren Cohan kimdir sorusunu cevapladık peki ne demiş
“En zevksiz şey insanların sutyenleri üzerindeyken seviştikleri bir sahneyi izlemektir. Bir oyuncu olarak yapmanız gereken gerçeği perdeye taşımak ve seyircinin bu dünyanın içinde tam anlamıyla kaybolmasını sağlamaktır, Mesela neden şiddet içeren bir sahneyi gerçekçi kılabilmek için elimden geleni yapayım da bir sevişme sahnesi için aynı şeyi yapmayayım”

lauren-cohan-pic Lauren-cohan-foto

lauren cohan TV-Lauren Cohan

İşin tuhaf yanı bizim editörler de İngiliz Edebiyatı mezunu bu kız da öyle ama ona maşallah sevişme sevsin bizimkiler anca yazı yazsın cık cık cık.

Lauren Cohan

Lauren-Cohan