Kripto Paralar, Altcoinler… Binance’tan Önce Çok Ucuzken Buraya Geliyor: Gateio

ÖNCELİKLE ŞUNU SÖYLEYELİM. BU BİR YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. ZATEN BU İŞLERE DE BÜYÜK PARALAR YATIRMAYIN. BUGÜN VAR YARIN YOK GİBİ DE OLABİLEN ÇOK SAYIDA PARA VAR. BİZ AMA YİNE DE BINANCE öncesini araştıranlara bir adres sunacağız.

Kripto paralar her ne kadar Elon Musk’ın paylaşımlarıyla düşüşe geçse de bu işin bir de yükselişi olma ihtimali daima var. Sonra yeniden düşüş, sonra yeniden yükseliş Bitcoin yıllardır bunu yapıyor.

Peki bu diğer altcoinler nerede piyasaya çıkıyor diye merak ediyorsanız söyleyelim. GATE.IO isimli Çin Borsası. Çoğu önce burada piyasaya çıkıyor bir talep topluyor. Örneğin Shiba burada çıktı ve 0.000000001 gibi rakamlarla başladı. Sonra sağa birkaç sıfırdan kurtulunca ilk zamanlarda bu coini alanlar zengin oldu hem de Şubat’ta alanlar Mayıs’ta.

Tam tersi olanlar da var. Bu yüzden büyük paraları asla iyi bilmediğiniz yerlere aktarmayın. Yine de ben dikkatliyim araştırırım. 10 dolar 20 dolar küçük paralarla takılırım, asla ve asla hayatımı etkileyecek rakamlara çıkmam diyorsanız size sitenin linkini veriyoruz. Bu sitede diğerlerinden farklı olarak bol bol da ödül coinler var. DOGE coin de böyle çıkmıştı unutmayın, ödül olarak veriliyordu sonra parladı.

BİZİM VERECEĞİMİZ LİNK ile KAYIT OLANLARA komisyon indirimi ve bol bol ödül var. 90 dolarlık bir görev havuzu var. Bitiren de o civara varan bir hediye alıyor. Buraya tıklayarak kaydolduktan sonra hemen borsayı görmeye başlayabilirsiniz.

Satın alım yapmak için kimlik gerekmiyor. Daha ciddi işlere girecekseniz gerekiyor. Oraya başka yerden gönderecekseniz de ilk olarak XRP olarak gönderin transfer ücreti düşük oluyor. Parayı sonra XRP olarak yerli borsalara ya da Binance’ın yerli versiyonuna gönderebilirsiniz.

UNUTMAYIN, BU BİR YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR VE YATIRIM YAPARKEN BUNU ASLA VE ASLA BÜYÜK PARALARLA YAPMAYIN.

ÜYE OLMAK ve Komisyon indiriminden faydalanmak İÇİN TIKLAYIN