Komik Çizimlerle Zamanla İlişkilerin Değiştiğini Gösteren 7 Şey

Hepimizin bildiği gibi ilişkiler baştan sona aynı olmuyor. Bazen iyiye bazense kötüye gidiyor ki biz o kadar derinlere inmeden sizin için en tatliş olanları derledik.

Umarım beğenirsiniz <3

HAZIRLANMA

Sevgilinizle mi buluşacaksınız?Tabii, uzun ilişkilerde eskiden olduğu gibi karında kelebekler uçuşmaz heyecandan. Artık sizi koşulsuz sevdiğini bildiğiniz bir kişi için baştan aşağı kendinize çeki düzen verme isteği pek olmuyor. Bu nedenle eski süslenmelerin yerini eşofman takımı veya onun kadar rahat kıyafetler alıyor.

yeni iliski - uzun iliski1

SARIILMA

Genellikle sarılmak efsanedir, ama başka birinin yanında yatmanın da kendine göre sıkıntıları vardır.

yeni iliski - uzun iliski2

YEMEK

Buluşma başlarında yemek zamanları garip olabiliyor. Heyecanlıyken başka birinin önünde yemek yemek gerçekten can sıkıcı. Ama endişelenmeyin, biriyle ne kadar çok zaman geçirirseniz, ileride daha da rahat olabiliyorsunuz. Bazen gereğinden de fazla tabii… 🙂

yeni iliski - uzun iliski3

İLETŞM

Biriyle sürekli vakit geçirdiğiniz zaman, aranızda farklı bir iletişim dili gelişiyor. Zamanla, sevgiliniz ile aranızda birbirinize karşı kullandığınız tuhaf kelimeler oluşuyor.

yeni iliski - uzun iliski4

AC

İlişki başlarında, özel şeyleri tartışmak veya konuşmak zor oluyor ama sonrasında böyle bir zorlukla karşılaşmadan konuşabiliyorsunuz.

yeni iliski - uzun iliski5

AS

Film ve dergiler ilişkiyi rayında tutmak için baştan çıkarıcı bir alter egoya sahip olmanız gerektiği hissini verir ama eninde sonunda bunun gerçekten gereksiz olduğunu öğreniyorsunuz. Baştan çıkarma arzunuz kompleks nedeninden ortaya çıkmış olabilir, cosmo-mag daha basit ve hissiz metotları öneriyor.

yeni iliski - uzun iliski7

HİS

Delicesine sevme duygusu yavaşça silinebilir fakat doğru ilişki içinde iseniz, sevgi değişmemeli. Eğer sizin en pis, berbat, salaş halinizi görmüş ve sizi hala sevip size iyi davranan birisi ile birlikteyseniz, sizin için mükemmel olanı bulmuşsunuz demektir.

yeni iliski - uzun iliski8