Kaptan Amerika’dan Sizi Ekran Başına Kilitleyecek Yeni Fragman

Dün gece MTV Film Ödülleri’ne damgasını vuran en güzel şey yayınlanan yeni fragmanlar oldu. Nefesimizi kesen Suicide Squad fragmanından sonra başka bir fragman da Captain America: Civil War filminden geldi.

 

Yeni fragmanı ödül töreninde Kaptan Amerika rolünü üstlenen Chris Evans tanıttı. Fragmanda Kaptan’ın takımını görüyoruz ve daha çok onun takımından kısa bir klip izliyoruz. Falcon ve Scarlet Witch’i de iş üzerinde görmemizi mümkün kılıyorlar.

captain-america-1-1460328328

Filmin yönetmenleri Anthony ve Joe Russo kardeşler. Eminim mükemmel bir iş çıkarmışlardır. 6 Mayıs’ta merakla beklenen Marvel filmimize kavuşacağız. Filmde #teamcap ve #teamironman olarak ikiye ayrılıyor kahramanlarımız. Ben şahsen Iron Man tarafındayım. Sizleri bilmiyorum. Kahramanlarımız arasında başlıca isimler ise şööyle: Captain America (Chris Evans), Iron Man (Robert Downey Jr.), Black Widow (Scarlett Johansson), War Machine (Don Cheadle), Winter Soldier (Sebastian Stan), Falcon (Anthony Mackie), Scarlet Witch (Elizabeth Olsen), The Vision (Paul Bettany ), Hawkeye (Jeremy Renner), Black Panther (Chadwick Boseman), Ant-Man (Paul Rudd) ve Spider-Man (Tom Holland).

Şimdi sizi fragman ile baş başa bırakıyorum: