Instagram DM Son Görülme Özelliği Nasıl Kapatılır?

Instagram’a gelen son görülme özelliği DM (Doğrudan Mesajlar) sekmesinde mesajlaştığınız kişilerin Instagram’a en son ne zaman aktif olduklarının bilgisini size ulaştırır. Karşınızdaki kullanıcının en son ne zaman görüldüğü bu sayede Instagram Direct bölümüne girilmesiyle birlikte ulaşılabilmektedir. Aynı zamanda bu özellik, karşınızdaki Instagram kullanıcısı sizin hesabınızı takip etmese dahi çalışır. Instagram’ın son güncellemesiyle birlikte entegre edeceği diğer özellikler arasında; Çevrimiçi raporlar, Instagram’ın sadece metin öyküleri ve ekran görüntüleri için uyarılar gibi diğer özellikleri test ettiğini de öne sürüldü.

Bir türlü günlerdir aradığınız instagram takipçi artırma hizmetini bulamadınız mı? Bulsanız bile hem güvenlik hem de fiyat bakımından sizleri tatmin edecek bir site denk gelmedi mi? Sizler de Sadeceon ile tanışabilir ve birbirinden avantajlı fırsatlarla instagramda takipçi sayısını artırma hizmetine kavuşabilirsiniz. Aklınıza bile gelmeyecek sayıda ve dünyanın farklı yerlerinden paylaşımlarınızı takip edip beğenen kişileri görebilir ve kendinizi çok mutlu hissedebilirsiniz. Çevrenizin az olduğundan yakınıyor ve istediğiniz takipçi sayısına ulaşamıyorsanız geç kalmadan Sadeceon ile instagram takipçi satın al linkinden iletişime geçmenizi tavsiye ediyoruz.

INSTAGRAM SON GÖRÜLME NASIL KAPATILIR?

1.ADIM:

Özelliği kapatmak için öncelikle hesabınızdan “Ayarlar” sekmesine girin.

2.ADIM:

Sonrasında ise alt kısımda yer alan ‘Hareket Durumunu Göster‘ seçeneğini devre dışı bırakın.

Instagram son görülme özelliğini kapatabilmek için yapmanız gereken tüm işlem yalnızca bu kadar. Bu kapatma işleminin ardından artık son görülme özelliğini pasif duruma çekmiş oluyorsunuz. Eğer ki, tekrar son görülme özelliğini aktif hale çevirmek isterseniz, aynı işlemleri yaparak ”Hareket Durumunu Göster” seçeneğini aktif yapabilirsiniz.