FBI Yayınladığı Belge ile Başka Boyuttan Gelen Varlıklar Tarafından Ziyaret Edildiğimizi Açıkladı

Şeffaflık politikası gereği eski evrakları halk ile paylaşmaya başlayan FBI ve CIA‘in yayınladığı belgeler gündem yaratmaya devam ediyor.

CIA‘in zihin okuma konusunda yaptığı araştırmaları sizinle paylaştığımız içerik sonrası bu kez de FBI‘ın yayınladığı bir belge ile karşınızdayız.

Söz konusu konusu FBI belgesi 8 Temmuz 1947 yılına dayanıyor ve bu belgede dünyamızın başka boyuttan gelen varlıklar tarafından ziyaret edildiği iddia ediliyor. İşte o belge ve belgeden çığır açacak bilgiler;

# Başka boyuttan gelen canlılar disk şeklinde araçlar kullanıyor ve bu araçlar kimi zaman bir mürettebat tarafından kimi zamansa uzaktan kumanda ile kontrol ediliyor.

# Ziyaretçiler barışçıl amaçlarla dünyamıza gelip yaşam şeklimizi gözlemliyorlar.

# Ziyaretçiler insansı bir şekle sahipler ancak bizlerden daha büyük ve daha iriler.

# Birebir insan şeklinde olmayan bu canlılar genel olarak kendi dünyalarının özelliklerini taşıyorlar.

# Gelen canlıların bizim ya da yakın bir güneş sisteminden gelen canlılar olarak ifade etmek güç. Ziyaretçiler bizim algımız dışında çok farklı bir yakınlıkta dünyalarından bize ziyarete geliyorlar.

# Ziyaretçiler cismi olarak tanımlanamayan varlıkları, güneş sistemimize girdikleri anda otomatik olarak maddeleşiyor.

# Araçlarıyla ışın şeklinde boyutumuza giriş yapan ziyaretçiler hiçbir iz bırakmadan kendi istekleriyle ayrılıyorlar.

# Astral bir gezegenden gelmeyen canlıların Lokas ve Talas’a(Hindu inanışından dünyamıza kapılarla bağlı olan evrenler) ait olduğu düşünülüyor.

# Radyo frekansı ile iletişim kurmanın bu ziyaretçilere radarla iletişim kurulabileceğine inanılıyor. Ancak bunun için üstün meziyetli bir cihaz yapılması gerekiyor.

Kaynak