Anonymous: NASA, Uzaylıların Varlığını Açıklamak Üzere!

Bir süredir sessizliğini koruyan hacker grubu Anonymous, yaptığı açıklama ile sessizliğini bozdu. Hedefine Amerikan Ulusal Havacılık ve Uzay Dairesi (NASA) alan Anonymous, kurumun yakın zamanda uzaylıların varlığını açıklamayı planladığını duyurdu.

Yayınladığı videoda NASA‘nın sözcülerinden Profesör Thomas Zurbuchen’in ABD Bilim, Uzay ve Teknoloji komitesi toplantısında söz alarak uzaylılar varlığını kabul ettiğini duyuran Anonymous, söz konusu konuşmada “Medeniyetimiz, evrendeki yabancı hayatın kanıtlarını keşfetmenin eşiğinde” dediği bildirildi. Uzaylı yaşamı arayan tüm farklı faaliyetleri ve misyonları dikkate alarak, tarihteki en derin, keşfedilmemiş keşiflerden birini yapmanın eşiğindeyiz” ifadelerinin kullanıldığını da belirtti.

NASA, Uzaylıların Varlığını Alıştıra Alıştıra Açıklamayı Planlıyor!

Araştırmalara Güneş Sistemi ile başlayan NASA, akabinde Kepler Uydusu ile Güneş Sistemi’nin dışına çıkmışve son olarak Dünyamız benzeri 9 gezegenin bulunduğunu duyurmuştu.

Son dönemde internette sıkça karşılaştığımız “uzaydaki mega yapılar” teorisini destekleyen ve büyük dikkat çeken Anonymous‘un videosu sizlerle;