5-11 Aralık Haftası Burç Yorumları

Sevgili The Geyik okurları, haftalık burç analizleriyle yine karşınızdayız.

img_6094
Haftaya Venüs’ün Kova burcuna geçişi ile başlıyoruz. İlişkilerde özgürlük çanları çalıyor. Fazla kısıtlanmaya gelemeyeceğiz ve fazla kısıtlama yapmamamız gerekiyor. 4 Ocağa kadar bu durumu koruyun. Merkür retrosuyla birlikte 8 Şubata kadar Oğlak burcunda misafir. Haydi haftaya bir göz atalım;).

img_6093
KOÇ ve Yükselen KOÇ: Kova burcuna geçen Venüs, siz koçların sosyalliğine sosyallik katacak. Partiler, davetler, ”cıs tak cıs tak” ortamların aranılan yüzü oluyorsunuz. Yeni insanlarla tanışabilirsiniz bu ortamlarda. Bu hafta imza gerektiren durumlarda temkinli olmanız, dikkatlice okumanız gerekiyor. Bir eğitime başlayabilir, ciddi sorumluluklar alabilirsiniz.

BOĞA ve Yükselen BOĞA: Yönetici gezegeniniz Venüs bu hafta Kova burcuna geçiş yapıyor. Yaptığınız işlerden daha çok zevk alacaksınız. İş hayatında daha çok parlayacaksınız fakat bunun için tek tabanca değil iş birliği yapmanız gerekiyor. Ayrıca, ödemelerde gecikmeler, otorite figürlerle zorlanmalar olabilir.

İKİZLER ve Yükselen İKİZLER: Kova burcuna geçen Venüs, yalnız olanlara (hepiniz heveslenmeyin sadece yalnız olanlar) aşk getirebilir. Bir diğer ihtimal, güzel seyahatler gündeme gelebilir, akrabalardan haberler alınabilir. Bu hafta otorite figürlerle zorlanmalar yaşayabilir size karşı egolarını konuşturabilirler, ikili ilişkilerde yoluşmalar mevcut. Millete sevdanın yolları size kurşunlar olabilir.

YENGEÇ ve Yükselen YENGEÇ: Kova burcuna geçen Venüs güzellik için siz Yengeçlere kesenin ağzını açtırıyor. Kremler, botoxlar estetik operasyonlar gırla gidebilir. Maddi anlamda rahatlıkla destek bulabileceksiniz. Keyfi konulara harcamalar yapabilir, kredi kartınızı şişirebilirsiniz. Sizler de bu hafta otorite figürlere dikkat etmelisiniz. Bel, böbrek ve genitale de dikkat edin.

ASLAN ve Yükselen ASLAN: Venüs’ün Kova burcuna geçişi, ilişkinizi besleyip büyütecek. İlişkinizde sorunlar varsa bu hafta kolaylıkla üstesinden gelebilirsiniz. Romantik bir hafta olacak sizler için bu hafta. Ayrıca sevdiğiniz kişiyle aranızda parasal problemler yaşanabilir. İlişkilerdeki sorumluluğun farkına varmanız evcilik oynamadğınızı bilmeniz gerekecek.

BAŞAK ve Yükselen BAŞAK: İş yerinizde güzel gelişmeler yaşabilir, uyum ve ahenkle çok severek çalışabilirsiniz. Ofisinizi düzenleyip, yeni elektronik aletler alabilirsiniz. Sağlığınıza ve güzelliğinize daha fazla özen gösterebilirsiniz. Taşınma gibi konular gündeme gelebilir. Evdeki erkek figürlerle iletişimde sıkıntılar meydana gelebilir.

TERAZİ ve Yükselen TERAZİ: Venüs Kova dansı, Terazileri daha esprili neşeli ve keyifli olabileceksiniz. Hobilerinize daha fazla zaman ayırabilecek, Hayatın keyifli tarafıyla alakadar olacaksınız bu hafta. İletişimde sıkıntılara olabilir, iletişim araçlarınız arızalanabilir. Birlikte çalıştığınız insanlarla iletişimde sıkıntılar, seyahatlerde aksaklıklar olabilir.

AKREP ve Yükselen AKREP: Bu hafta size aile saadeti getiriyor. Ailenizi mutlu edebilir, hediyeler alabilir. Onlardan pek çok konuda destekler alabilirsiniz. Ailenizle daha fazla zaman geçirebilir, evle ilgili boya badana gibi konulara girebilirsiniz. Maddi anlamda kendinize çeki düzen vermeli, kesenin ağzını sıkmalısınız. Para biriktirmeye karar verebilir, kenara para atmaya başlayabilirsiniz.

YAY ve Yükselen YAY: Venüs ve Kova birlikteliği, siz Yaylara kardeşleriniz ve yakın çevrenizle muhabbet getiriyor. Eğitimle ilgili konularda da güzel gelişmeler yaşabilirsiniz. Diğer bir güzel etki tatil planları yapabilirsiniz. Bu hafta ayrıca sağlığınıza dikkat etmelisiniz. bel bölgesi, dişlere ve kemiklere dikkat. Sizlerde otorite figürlerle sıkıntılar yaşabilirsiniz.

OĞLAK ve Yükselen OĞLAK: Bu hafta parasal anlamda güzel gelişmeler yaşabilir, lükse ve güzellik getiren konulara harcamalar yapabilirsiniz. Ay sonuna kadar güzel hediyeler alabilirsiniz. İş yerinde yöneticilerle ilişkilerde zorlanmalar, kayıplar olabilir. Ayrıca gizli düşmanlıklara da dikkat etmeniz gerekiyor.

KOVA ve Yükselen KOVA: Burcunuza geçen Venüs sizi adeta parlatacak güzelleştirecek. Saçınızı boyatabilir, soluğu kuaförde alabilirsiniz. Güzelleşmek adına adımlar atabilir, elinizden ne geliyorsa yapabilirsiniz. 
Dışa dönük, eğlenceli ve sosyal olacaksınız. Flörtler kapınıza dizilecek gibi görünüyor. Sizden yaşça büyük kişilerle iletişim sıkıntısı, parasal konularda gecikmeler yaşayabilirsiniz.

BALIK ve Yükselen BALIK: Kova burcuna geçen Venüs, ilişkilerinizi sorgulamanıza neden olacak. Seviyor mu diye sorgulayabilir, biraz kıskançlığa kapılabilirsiniz. bu hafta ilişkiler için test süreci. Ya da olmadık, onaylanmayacak, ilişkilere sürüklenebilirsiniz. Cinsel yolla bulaşan hastalıklara da dikkat. Bu hafta kendiniz düzenleme süreci olacak. Kendinize kafa yoracaksınız.