in

Thor: Ragnarok Filminden Spartacus’ü ve G.O.R.A’yı Hatırlatacak İlginç Görseller Yayınlandı!

Marvel sinematik evreninin bu yılki en önemli yapımı hiç kuşkusuz Thor: Ragnarok filmi. Kadrosunda Thor yanı sıra önemli Avengers karakteri Hulk’un da bulunacağı yapım için ilk görseller yavaş yavaş gelmeye başladı.Entertainment Weekly
tarafından yayınlanan görsellerde dikkat çeken ilk husus elbette ki Thor‘un kısalan saçları. Elinde kılıcı ve yüzüne sürdüğü savaş boyaları ile ölümsüz savaşçı Spartacus’ü andıran Thor’un bu görüntüsü açıkçası beni şaşırttı. Kısa saçlı ve çekici olmayan bir Thor, gerçekten ilginç olacak.

Görsellerde dikkat çeken bir başka husus da elbette Cate Blanchett. Nerede olsa, hangi filmde yer alsa farkını hemen belli eden gönlümüzün Galadriel’inin bu filmde de kendine hayran bıraktıracağına hiç şüphe yok.

Ancak görseller arasında bana en ilginç geleni ise Jeff Goldblum‘un adeta G.O.R.A filmini andıran kostüm ve makyajı. Grandmaster rolüyle karşımıza çıkacak usta oyuncunun yanı sıra Tom Hiddleston, Anthony Hopkins, Mark Ruffalo, Karl Urban ve Idris Elba gibi önemli isimlerde filmin kadrosunda yer alacak.

Programda bir değişiklik yaşanmazsa Thor: Ragnarok filmi 3 Kasım 2017 tarihinde vizyona girecek.