Zayıflayınca Bambaşka Birine Dönüşen Ünlü İsimler

İşte o kilolarından kurtulup hayatları değişen ünlüler…

1# SEDA AKGÜL

Seda Akgül, kısa sürede hızla kilo verdi. Ne mide ameliyatı oldu ne de estetik. Akgül, zayıflamasının sırrını şöyle açıkladı: Vitamin desteği aldım. Sabah kahvem var, sade. Aç karnına içiyorum. Bu da benim metabolizmamı hızlandırıyor. sonra tostum var. 5-5,5 saat açım. günde iki öğün yemek yiyorum. Akşam da yiyebileceğim en hafif şeyleri yiyorum. Bu benim için uygun. Midem dayanıyor. Herkese tavsiye ettiğim bir şey değil.

Başarılı sunucu 6 ay kadar kısa bir sürede tam 25 kilo verdi…

2# EMEL MÜFTÜOĞLU

Şarkıcı Emel Müftüoğlu, 80 kiloya çıkınca 1.5 yıl önce modaya uyup mide küçültme ameliyatı oldu. 30 kilo verdiği söylenen Emel Müftüoğlu, “Yemeğe anormal düşkün biriydim. Şimdi çok sevdiğim tatlılar bile bana zehir gibi geliyor. Şekerle tüm bağımı kestim” dedi.

3# SEREN SERENGİL

Seren Serengil’i tanıdığımız günden bu yana hep balık etliydi. Ama gerek sağlık sorunları gerekse kilolu hallerinden sıkılması onu yeni Seren olmaya itti. Mide ameliyatı olan Seren Serengil, kilolarından kurtuldu. Sıkı bir diyet ve sporla da süper bir görünüme kavuştu.

4# PELİN ÖZTEKİN

Oyuncu Pelin Öztekin 153 kiloya çıkınca 2015’te mide ameliyatı olmuştu. İki yılda 90 kilo verip 63’e düştü.

5# EZGİ MOLA

Ezgi Mola, şöhretinin ilk yıllarında tonton bir oyuncuydu. Ama özgüvenini geri kazanmak için zayıflamaya başladı. Sağlıklı beslenme ve spora başlayan Mola, verdiği kilolarla adeta yeniden doğdu.

6# YEŞİM CEREN BOZOĞLU

O Hayat Benim’ dizisinde Nuran karakterinde izlediğimiz Yeşim Ceren Bozoğlu, bu projesi için 50 kilo almış ve bambaşka bir görüntüyle sevenlerinin karşısına çıkmıştı. Yeşim Ceren Bozoğlu, dizisi bittikten sonra bu proje için aldığı 50 kiloyu verdi ve bambaşka bir görüntüye kavuştu. Kilolarından diyetle kurtulamayan Bozoğlu, son dönemin ünlüler arasında da hızla yayılan trendlerinden ameliyat masasına yatmayı tercih etti. 43 yaşındaki Yeşim Ceren Bozoğlu’nun son hali şoke etti. Takipçileri oyuncuya “Bu sen misin?” demeden edemedi.

7# TÜLİN ŞAHİN

Fiziği ve tavırlarıyla hayran bırakan Tülin Şahin’in mesleğe adım attığı ilk yıllarda aslında kilolu olduğunu biliyor muydunuz? İşte şimdi neredeyse sıfır beden gibi gözüken Tülin Şahin’in yıllar önceki hali ve şimdiki hali…

8# OKAN KARACAN

Okan Karacan mide küçültme ameliyatı sonrasında günden güne eridi. 140 kilodan 80 kiloya düştüğünü söyleyen Karacan “Artık rahatça gezebiliyorum” dedi.