Zayıflamak İsteyenlere Umut Işığı Olacak 12 Harika Değişim

Biz insanın her kiloyla güzel olduğuna inanan bir içerik sitesiyiz ama eğer durum sağlığınız ve sosyal yaşantınız için sorun oluşturuyorsa kilolardan kurtulmanızın yararınıza olduğunu düşünüyoruz.

Bu zamana kadar kısa denemeler yapıp sonuca ulaşamayınca vazgeçtinizse lütfen bugün bu fotoğraflara bakıp ilham almaya çalışın. İstedikten sonra başaramayacağınız şey yok.  

Kilo Vermenin Kitabını Yazmış 12 Mükemmel İnsan

1- Zumba yaparak 12 yılda 56 kilo verdi.

zayiflamafotyograflari1

Süreç biraz uzun gibi görünse de oldukça düzgün ve sağlıklı olarak zayıflamış. Avustralyalı kadını sabrından dolayı tebrik ediyoruz, yeni hali de çok güzel görünüyor.

2- Yalnızca 9 ayda 55 kilo veren Kate

zayiflamafotyograflari2

Kate’in yaptığı inanılmaz bir başarı. En büyük sırrı ise spor. Öyle deli deli spor da yapmıyor, günde 2 saat spor ve öğülerini küçültme ile sonuca ulaşmış.

3- Kendine özgü programla 40 kilo verdi.

zayiflamafotyograflari3

Rachel Graham 9 ayda kırk kilo vermiş ve sizlere anlatmak istediği çok önemli bir sırrı var: Hiçbir diyet evrensel değildir. Yani Rachel herkesin metabolizmasının farklı olduğuna dikkat çekiyor. Biraz spor, biraz sağlıklı beslenme ile her şey mümkün.

4- Yağ yığınından kasa giden yol

zayiflamafotyograflari4

Her gün 10.000 adım yürü,  kilonu ayarla ve yavaş yavaş yaptığın spor miktarını arttır. İşte Vitali’nin 70 kilodan 3 yıl gibi bir sürede kurtulma yolu.

5- Pasquale bir mucizeye imza attı!

zayiflamafotyograflari5

Pasquale kilo verirken ilk olarak fast food ve hazır yiyeceklerden uzak durup hayatına sağlıklı besinleri soktu, sonrasında da her gün 10 kilometre yürüyüşe başladı.  146 kilo vermesi, böyle kaslı birine dönüşmesi ise 3 yıl sürdü.

6- Spor salonu işe yaradı.

zayiflamafotyograflari6

Spor salonlarına herkes poz için gitse de  Regina spor için gitti. Günlük öğünlerinin arasına iki atıştırmalık zamanı ekledi. 5 öğün ve sporla Regina, 68 kilodan kurtuldu. Üç yıl içerisinde bambaşka biri oldu.

7- Aralarında en hızlı eriyenlerden

zayiflamafotyograflari7

Clare Nasir 6 ay gibi kısa bir sürede 30’dan fazla kilo verdi. İngiliz sunucunun içinden yepyeni biri çıktı.

8- Cipsleri bıraktı, kilo verdi.

zayiflamafotyograflari8

Kahvaltı yapmazsanız gününüz iyi geçmez denildiğinde bu öğüdü çok önemsemiyordunuz belki de. Jill de umursamıyormuş ama şimdi hiçbir güne kahvaltısız başlamıyor. 4 yılda 90 kilo vermesinin en büyük sebebi ise cipslere veda etmesi, yerlerine sağlıklı yemekler ve spor koyması.

9- Ekmek ve makarnadan vazgeçince

zayiflamafotyograflari9

Bu listedeki diğer karakterler gibi Melissa’nın hikayesinde de aslında hepimizin bildiği şeyler var. Makarna ve ekmeği azaltmış biraz diyet, biraz sporla Melissa; 3 yılda 106 kilo vermiş. Yani bizlerin de kilo vermek istediğinde yapacağı şeyler çok açık.

10-  Kiloyu verince kız arkadaşı kaptı.

zayiflamafotyograflari10

Doğa yürüyüşleri, bisiklet turları, diyet ve biraz spor tam 100 kilo vermesini sağladı. 3 yılda böylesine bir değişim yaşayan Johnathon’ın şimdi bir kız arkadaşı da var.

11- Şimdi o gelinliğe damat da sığar.

zayiflamafotyograflari11

Gelinliğin içindeki o fotoğraftan tam 2 yıl sonra çekilmiş diğer fotoğraf. Arada tam 90 kilo var. Günlük aldığı kalori miktarını düşürerek bunu başarmış. 4000 kalori alırken 700 kalori almış ve buna ek olarak hafif sporlar yapmış.

12- Kısa mesafelere bile araçla gidermiş

zayiflamafotyograflari12

Tembelliği bıraktığınız zaman kilo vermeye başlayacağınızın en önemli örneklerinden biri Jade. Erken kalkmak işlerini kendi yapmak yeni hobisi olmuş. Ve kendine özgü bir program yapmış, aldığı kalori miktarını azaltmış.