Yılbaşı Etkinlikleri

Aralık ayı geldiğinde ilk iş yılbaşı etkinlikleri arayanlar için zaman daralıyor. Yılbaşı akşamı evde tombala oynamayacaksanız sizin için dışarıda yapabileceklerinize dair listeyi paylaşıyorum. Şimdiden mutlu yıllar!

beat the new year
Beat The New Year
Maslak araneda gerçekleşicek etkinlik Türkiyenin önde gelen Djlerini ağırlıyor. PROFUN’ın üstlendiği organizasyon,bir hayli iddalı. Dansa ve içkiye doyulmayacak bir gece olacak gibi. Alka-Seltzerinizi yanınızda taşımanızıda unutmayın derim.

Qubbe
Yeni yılı gökyüzünde kutla, diyerek bile insanı cezbeden bir parti sunuyor Qubbe. Dj Suat Ateşdağlı ve Piny Fox’un sahne alacağı partide,dansa doymamak elde değil. Manzaranın nefes kesiciliğinden söz etmeye gerek yok herhalde? Piny Fox

Babylon, Asmalımescit: Radyo Eksen’in düzenlediği yılbaşı partisinde Eksen’in Djleriyle alternatif müzik sevenlerin bir numaralı tercihi olacağa benziyor.Eğlencenin bitmediği Taksim Asmalımescitte gerçekleşecek etkinlik. Radyo Eksen için ilk olacak bu etkinlikte özel süprizlerin de olacağı konuşuluyor, benden söylemesi.

Suada Club : Sahnelerini keyifle dinleyebileceğimiz doya doya eşlik edeceğimiz şarkılarının asla eskimeyeni grup,MFÖ‘yü ağırlıyor yılbaşında Suada Club. Geceye açılışını Reina Djleri yapacak ve özel dans şovları geceyi süsleyecek. Tatil meraklıları için mükemmel bir tercih olduğunu düşünüyorum Suada Clubın,denizde girdik denizde geçsin 2015 değil mi?
MFÖ

Kesinlikle bonus: Nerde ne yapıyorsak yapalım,alternatif bile diyemeyeceğim bir yılbaşı etkinliğide Victorias Secret defilesi. Yılbaşı coşkusunu bir hayli iyi yansıtan iç çamaşırlarıyla tam 12de cnbc e ekranında olacak melekler.
yılbaşı victorias secret
Klasik yılbaşı geyikleri için tıklayın.
Ben evde kutlarım diyenler ise yılbaş ağacı için buradan fikir alabilirler.