Yeni Star Adayımızı Sunalım: Yase Başkan

Müzik geçmişi müzik sitelerinden daha fazla olan The Geyik kadrosundan bir keşif videosu daha: Yase – Bela Adım
Pırıl pırıl bir klip, pırıl pırıl bir şarkı ile aramıza giren bu genç kardeşimiz Youtube’da da kendini gösterdi ve kısa sürede 250.000’den fazla izlenmeye ulaştı.

Çok beğendik.

Aslında Yase Başkan’ı metrodaki bir olaydan hatırlıyorsunuz.

Bir tacizciyi ifşa eden HALK KAHRAMANI bu kızımız:

Dün metroda tanık olup çıldırdığım bir taciz olayını anlatacağım. Hem uyuyor hem de eli yerinde durmuyor pis sapığın. Kızın hareketlerinden rahatsız olduğunu anladım ama kız hiçbir şey söylemedi. Sonra kız rahatsız olup indi. Ben böyle devamlı pis pis bakıyorum suratına ama asla utanma belirtisi yok. Kız inerken arkasından etrafta kimse yokmuşçasına hayvan gibi baktı. Bu sinir içimde patlayamazdı. İnecekken kalktım karşısına durdum. “Pis sapık kızın bacağına dokunurken fotoğrafını çektim. İnternete koyacağım” gibi bir sürü şey saydım. Bana “Oruçluyum. Sen ne diyorsun” karşılığını verdi. Şartel attı, “Ulan oruç mu kaldı git doya doya bulabildiğin her yemeği ye” karşılığını verdim. Peşimden inip, “Sil o fotoğrafları gerizekalı” dedi. Allah’tan etrafta insanlar vardı da korudular, yoksa maganda dayağı yiyecektim. Lütfen başınıza böyle birşey gelirse susmayın. Küçük parmağını indirip kaldırıyordu. Durup dururken bir insana iftira atacak kadar akli dengesi bozuk biri değilim…

KLİBE DÖNELİM:
Klipte rap dünyasında iyi tanınan Ceyda Yılmazer de oynuyor.

Yase Başkan’ın klip altındaki yorumu ise mütevazı olduğu kadar gelecek adına da olumlu:
İyi kötü her yorum için teşekkür ediyorum. Bundan daha güzel şarkılar yazıp, bu şarkıyı beğenmeyenlerin, “bundan olmaz” diyenlerin bile kalbini kazanacağıma inanıyorum. çok değil en geç iki üç şarkıya inşallah :p Klipte bana eşlik eden kardeşlerim ve şarkıda emeği geçen herkese tonla teşekkür.

Instagram hesabı: instagram/yasebaskan

Başarılar güzel kız!