15 Dünya Starının Ünlü Olmadan Önceki Meslekleri

Dünyaca ünlü starların ünlü olmadan önce ne iş yaptıklarını merak ediyor musunuz? Kader onlara hep güzel şeyler mi vermiş yoksa kendi çabalarıyla mı yükselmişler sorusunu cevaplamak için biraz araştırma yaptık. Anlaşılan onlar da ünlü olana kadar hayatın çemberinden geçmişler.

Ünlü Olmadan Önce Hangi Meslekleri Yapıyorlardı?

Brad Pitt

Missouri Üniversitesi’nde gazatecilikten mezun olduktan sonra Los Angeles’a taşındığında Brad Pitt limuzin sürüp güzel dansçıları taşımış, hatta bir ara Pollo Loco isimli kızarmış tavuk restoranı için tavuk kıyafeti de giymiş.
brad pitt

Kanye West

Kim Kardashian ile olna evliliği ile sürekli gündemde olan Kanye West, ünlü olmadan önce lise yıllarında GAP’ta tshirt katlıyormuş.
Kanye West

Johnny Depp

Telefonla sizi arayıp bir şeyler satmak isteyenlere anında telefonu kapatmak istiyorsunuz değil mi? Peki ya arayan Johnny Depp olsaydı ve size isminizin yazdığı saçma bir kalem satmaya çalışsaydı. Yaa o da bir zamanla telefonda pazarlama yapıyormuş.
Johnny Depp

Madonna

New York’un ünlü meydanı Times Square’de Dunkin Donuts isimli dükkanda çalışırken müşterinin üzerine şekerleme sıçrattı diye kovulmuş caaaaanım Madonna.
Madonna

Ashton Kutcher

Aslında aralarında en normal hikayeye sahip gibi mühendislik bölümünden sonra yine bölümüyle alakalı bir iş bulmuş ve modellik kariyerine geçene kadar böyle devam etmiş. Ashton’ın hikayesini garip yapan ekstra para için KANINI SATIYORMUŞ.
Ashton Kutcher

Michelle Pfeiffer

Mişel Fayfır da güzellik yarışmalarına katılıp ünlenmeden önce feleğin sillesini süpermarkette kasiyer olarak bir yandan da hukuk çalışarak yiyenlerden.
Michelle Pfeiffer

George Clooney

16 yaşında beyzbol takımına girmeyi denemiş olmayınca şansımı okulda deneyim demiş bir abimiz George Clooney. Sonrasında da ayakkabı satıcılığı dair birçok değişik meslekte görev almış.
George Clooney

Jon Bon Jovi

18 yaşında Runaway’i yapmadan önce yaşıtlarının çoğu gibi gazete satıcılığı yapan Bon Jovi, kuzeninin müzik stüdyosunda kapıcılık da yapmış.
Jon Bon Jovi

Sandra Bullock

Ünlü olmadan önce New York’ta hem barmenlik hem de garsonluk yapmış.
Sandra Bullock

Eva Mendes

Sosisli ve Eva Mendes yoo hayır bir film sahnesi değil. Eva Mendes bir süre hot dog satmış geri kalan kariyeri ise Ciao isimli bir restoranda çalışmakla geçmiş.
Eva Mendes

Jim Carrey

Dünyadaki en iyi komedi oyuncularından birisi olan Jim Carrey de kapıcı olarak çalışanlardan. Ailesine yardımcı olmak için bir fabrikada çalışıyordu.
Jim Carrey

Adrien Brody

Piyanist filmiyle tanıdığımız Adrien Brody, 13 yaşından beri oyuncu olmasına rağmen doğumgünü partileri düzenleyerek ekstra para kazanıyormuş.
Adrien Brody

Tom Cruise

Ünlü olmadan önce otellerde belboyluk yapıyordu. Cincinnati’de rahip olmak için bir seminere de katılmış. Ama hayat onu bambaşka bir noktaya sürüklemiş.
Tom Cruise

Angelina Jolie

Babaannesinin cenazesindeki tören onu mutsuz ettiğinden dolayı cenaze işleriyle uğraşmak için dersler almaya başlamış ama İYİ Kİ dersler bitmeden ünlü olmuş.
Angelina Jolie

Morgan Freeman

Genç Morgan, Missisipi’de gazete dağıtıp para kazanıyordu. Sonrasında lise bitince hava kuvvetlerine girdi, fakat kısmette yokmuş diyelim 4 yılın ardından oradan istifa etmiş. 1964’te fuarda dans ederek para kazanmış.
Morgan Freeman