Twitter’da en çok paylaşılan tweetler

Kendi fenomenlerini ortaya çıkaran sosyal ağ Twitter‘da en çok paylaşılanları sizin için derledik. Hayatımızın vazgeçilmez parçalarından biri haline gelen bu sosyal mecra gün geçtikçe daha fazla kişiye ulaşıyor. Bazı popüler tweetler ve Twitter profilleri de bu büyümede rol sahibi. Bunların bir kısmı ile daha önceden defalarca karşılaşmış olmanız muhtemel ama her görüşte farklı tepkiler vermekten kendinizi alamıyorsunuz muhtemelen.

Twitter‘ın bu kadar ünlenmesinin nedeni bana göre kısa cümlelerle herkesin bir şey anlatmaya çalışması ama derseniz ki: Hadi ordan geyik muhabbeti yapma ben de size anlayış gösteririm! Ama uzatmayın bak benim tepemi attırmayın. Ne diyordum popüler twitter paylaşımlarını sizin için biraraya getirdim.

RETWEET REKORU KIRAN TWEETLER

Arda Erdik Twitter En çok paylaşılan tweetler Erol Köse Twitter iç güzellik İstiklal Akarsu Twitter John Nash Hoca Melih Gökçek Twitter Nafer Ermiş Tweet Okuyombenya Twitter Sokaktaki Adam Tweet Sosyal medya fenomenleri Taci kalkavan Twitter Twitter paylaşılan tweetler

Geyik , geyik senin twitter hesabın yok mu derseniz var tabii ki buyrun twitter.com/thegeyikcom
En çok rt alan tweetler

Sizin muhabbetinize doyum olma bye bye 😉