Tuvana Türkay gaf yaparken, Onur Tuna ve Altan Erkekli’nin yüzü kızardı!

Ağır Romantik filminin galasında yaşananlar Tuvana Türkay’ı sosyal medyada gündemin ilk sırasına çıkardı. Yasak Elma dizisinde canlandırdığı Leyla karakterine izleyicilerin ciddi bir antipatisi vardı. Türkay’ın filminin galasındaki gafı sosyal medyada oyuncuya olumsuz yorumlarla döndü.

Onur Tuna’nın filmin başarısı için söylediği ve gayet de normal olan , “Biz çekerken çok eğlendik” sözleriyle dalgasını geçen Onur Tuna, aslında büyük bir gaf yaptığının da farkında değildi. Altan Erkekli ve Onur Tuna, Türkay’ın bu gafı sırasında adeta ne yapacaklarını bilemedi, yüzleri kızardı.

Sosyal medyaya yayılan bu görüntüler Tuvana Türkay’a tepki olarak geri döndü. Birçok kullanıcı ünlü oyuncuyu eleştiren ve antipatik bulduklarını belirten yorumlar yaptı.

Soğuk rüzgarların esmesine neden olan bu olayın ardından Tuvana Türkay bir açıklama paylaştı.Görüntüleri videoda bulabilirsiniz.

Tuvana Türkay, instagram hesabının hikaye bölümünden aşağıdaki mesajı yayınladı:

“Röportaja çıkmadan, içeride bütün oyuncular bu cümlenin klişeliğiyle gülüp eğlendik. En az, çekilen 10 filmin 8 tanesinin galasında “Biz çekerken çok eğlendik” denmesinin şakasını yaptığım için kusura bakmayın.Çünkü inanılmaz derecede kötü niyetli, kötü kalpli ve kötülükle beslenen insanlar olduğunuz aklımdan çıkmış.

Ayrıca partnerim “eğlenerek çektik” diyor. Dolayısı ile kusur görenindir.”

https://youtu.be/FO1vYBfVGl0

Televizyon Gazetesi