Toplu Taşıma Kullanan Mütevazı Dünya Yıldızları

Çoğu zaman kırmızı halılarla gösterişli kıyafetlerle, limuzinlerden hayranlarına el sallarken görmeye alıştığımız ünlülerden bir kısmı gündelik hayatta sahne ışıklarından uzak, sade bir yaşantıyı tercih ediyorlar. İşte toplu taşımada çekilen fotoğraflarıyla Hollywood’un mütevazı starları…

Rihanna

Barbados’ta doğan ve geniş bir aileye sahip olan dünya starı Rihanna onca ününe rağmen komşu kızı imajını da bir kenara bırakmıyor. Hayranlarıyla online sohbetler yapan, evde ulusal yemeklerini pişiren ve televizyonun önünde uzanıp tembellik yaptığını belirten güzel sanatçı toplu taşımayı da sık sık kullanıyor.

Zooey Deschanel

Zooey Deschanel kendisini eski filmleri, müziği ve vintage kıyafetleri seven eski usül bir kadın olarak tanımlıyor. Yeni trendlerle ve başkalarının hakkındaki düşünceleriyle ilgilenmediğini söyleyen güzel oyuncu metroda hayranlarıyla bol bol fotoğraf çektiriyor.
Drew Barrymore

Şöhrete genç yaşta kavuştuktan sonra uzun süre alkol ve uyuşturucu problemleriyle boğuşan Drew Barrymore tedavi gördükten sonra kariyerine son hızla devam etmiş ve başarısına başarı katmıştı. Basit bir hayatı seçen yıldız sık sık makyajsız haliyle metroda çektiği fotoğrafları paylaşıyor.
Dakota Fanning

Son yılların yükselen yıldızı Dakota Fanning yaşıtlarının düştüğü hatalara düşüp gösterişli dünyanın büyüsüne kapılmadan sade ve basit bir hayat yaşamayı ve elbette toplu taşımayı tercih ediyor.
Jennifer Lopez

Dünya starı Jennifer Lopez, New York Bronx’ta fakir bir mahallede büyümüş. Elde ettiği büyük başarıya ve üne rağmen geldiği yeri hiç unutmamış. Alkol kullanmayan ve gece hayatını sevmeyen Lopez bunun yerine çocuk hastanelerinin destekçisi ve insan hakları aktivistliği yapıyor.
Michael Douglas

Kendisiyle ilgili konuşurken ironik şakalar yapmaktan vazgeçmeyen Michael Douglas bir keresinde en büyük yeteneğiniz nedir sorusuna “çok iyi çocuk bezi değiştiririm” diye cevap vermiş. Aktörü sık sık metroda çocuklarıyla görmek mümkün.
Jake Gyllenhaal

Dünya nimetlerinden çok yaptığı işle ve oyunculuk yeteneklerini geliştirmekle ilgilenen Jake Gyllenhaal ortalama bir oyuncu olacağıma havuz temizleyicisi olmayı tercih ederim demiş. Aktör metroda canlandıracağı karakterle çalışırken görülebilir.
Paul Wesley

Vampir Günlükleri dizisinin yakışıklı oyuncusu Paul Wesley gerçek hayatta dizide çizdiği maço görüntüden bir hayli uzak. Boş zamanlarında hokey oynayan, gitar çalan ve ailesiyle zaman geçiren genç yıldıza küçük kafelerde ve toplu taşımada sıkça rastlamak mümkün.
Anne Hathaway

“New Jersey’den gelme, basit bir orta sınıf kızıyım ve hep öyle kalacağım” diyen Anne Hathaway bu beyanında haklı görünüyor. Zira ünlü yıldız etrafındaki fotoğrafçılara aldırmadan toplu taşımada içinden geldiği gibi davranıyor.
Katie Holmes

New York’ta sıradan bir kadın gibi yaşamayı tercih eden güzel aktris Katie Holmes toplu taşıma foto galerisi en zengin yıldızlardan biri. Holmes sık sık kızıyla metroda görüntüleniyor.