Tek Kolunu Kaybeden Lauren Bir Mesajla Tinder’da Fenomen Oldu

Tek kolunu kaybeden Lauren isimli genç kızın kendisiyle dalga geçme cesareti bütün internet aleminin kalbini kazandı.

1

ABD’nin California eyaletindeki San Diego’da yaşayan 21 yaşındaki Lauren, geçen sene geçirdiği motosiklet kazasında tek kolunu kaybetti.

2

Geçirdiği trafik kazasında şans eseri hayatta kalan Lauren, yaşadığı travmatik deneyim ile baş edebilmek için kendine özgü yöntemler geliştirdi.

3

İyileşme sürecinde sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanmaya karar veren Lauren, tek koluyla ilgili yaptığı şakaları kişisel Twitter hesabından takipçileriyle paylaşmaya başladı.

4

Kısa zamanda takipçi sayısını 43 bin 500’ün üzerine çıkaran genç kadın, her gün yaptığı eğlenceli paylaşımlarla takipçilerinin yüzünü güldürmeyi ihmal etmiyor.

5

Lauren’in Tinder profilinin internet gündeminde hızla yayılmasının ardından genç kadının popülerliği bir hayli arttı.

6

Lauren, tıpkı Twitter hesabından paylaştığı yazılardaki muziplikler gibi Tinder profilini görüntüleyenleri de güldürmeyi başardı.

7

İnternet kullanıcıları tarafından ‘tüm zamanların en eğlenceli Tinder profili’ ilan edilen Lauren’in profiline ait bir ekran görüntüsü sosyal medyada hızla yayıldı.

8

Lauren güzelliği ve özgüveni sayesinde internette dikkat çekti.

9

Tinder hesabında yüzüne 10 üzerinden 10, kişiliğine 10 üzerinden 20 ve kol sayısına 2 üzerinden 1 yazan Lauren’ın profili sosyal medyayı salladı.

10

Lauren ayrıca mesleğini yazması gereken bölüme, ‘kol satıcısı’ yazarak kendisiyle ne kadar barışık olduğunu bir kez daha gösterdi.