TAROT TABANLI HAFTALIK BURÇ YORUMU: 31 MAYIS-6 HAZİRAN 2021

Haftalık burç yorumu köşesine hoş geldiniz! Bu hafta her burcu ayrı ayrı inceledik. Sağlık-Aşk-Kariyer-Para olarak kendi burcunuzda sizi bu hafta bekleyen şeyleri okuyabilirsiniz! Unutmayın, yükselen burcunuz da güneş burcunuz kadar önemli! O yüzden yükselen burcunuzu da göz önüne almanızı tavsiye ederim. O zaman hadi başlayalım!

NOT: Unutmayın ki bu yorumlar geneldir, kişiye özel açılımlar için bana instagram hesabımdan ulaşabilirsiniz. Fotoğrafa tıklayarak sayfamı ziyaret edebilirsiniz 🙂

KOÇ (21 Mart – 20 Nisan)

Merhaba Koç burçları ve yükselen burcu koç olanlar! Bekar koç burçları artık kafanızdaki aksiyon alma hayallerini gerçekleştirin. Plan ya da istekleriniz için karşı tarafa adım atmalısınız. Birlikteliği olanlar bu hafta bir dinlenme moduna geçmişsiniz, eski bir takım olaylar hallolmuş ama daha kafanızda hallolmayı bekleyen durumlar var bu nedenle geri çekilmişsiniz. Ama biraz iletişimci olmanız ve bu konular adına bir adım atmanız kafanızda düşünerek kendinizi yormanızdansa sorunların çözümüne yardımcı olacaktır. Evli koçlar bu hafta gayet bol neşeli ve sevgi dolu bir ev yaşamı ile karşı karşıyasınız. Sorunlarda orta noktada buluşacağınız bir hafta olacak.

İş arayanlar biraz duygusal düşler içine girmişler ama sakın umudunuzu kaybetmeyin ufukta başarı çanları sizin için çalıyor. İş sahibi olanlar dikkat edin. bu hafta iş değişikliği yaşayabilirsiniz. Sarsıntılı bir değişim olabilir. Beklenmedik bu olaylar karşısında kendinizi üzmeyin, sonu iyi olacaktır.

Dizlerle ilgili ağrılarınız olabilir. Yaralanmalara bu bölgelerde dikkat edin ve hafif kaşınmalar olabilir. Biraz hayatınızdaki dengeyi sağlamalısınız. Psikolojik kaşıntılara gebe olmasın vücudunuz.

Bir kadın figüründen size para gelecek ancak bir konu üzerine gelecek olan bu para için bir aksiyon almanız gerekiyor, belki kafanızdaki bir işi bitirmek veya sunmak olabilir.

BOĞA (21 Nisan – 20 Mayıs)

Merhaba Boğa burçları ve yükselen burcu boğa olanlar! Özellikle bekar erkekler flört ettiğiniz biri var ise karşı taraf sizin adım atmanızı bekliyor. O da size karşı boş değil! Birlikteliği olanlar ise çok yük almış bir taraf var ilişkide, bu taraf sizseniz artık biraz kendinizi bu yüklerden arındırmanız ve rahatlamanız gerek, eğer karşı taraf ise o kişinin yükünü hafifletmeniz ilişki adına iyi olacaktır. Evli boğa burçları bu hafta evlilikleri üzerinde sezgilerine güveneceği bir hafta olacak sizler için. Kafanızla değil kalbinizle olaylara bakmaya çalışın.

İş başvurusu yaptığınız bir yerden, erkek figürü tarafından size gelecek bir haber var! Ancak olumsuz olabilir bu haber ve belki de kendinize dönüp yanlış ne yaptığınıza bakabilirsiniz. Belki Cv’nizi istedikleri gibi doldurmamış olabilirsiniz. İş sahibi olanlar bu hafta tutucu bir haftaya giriş yapıyorsunuz. Elinizde olanları tutmanız ve etrafa saçmamanız şuan iyi bir karar gibi.

Kadınlardaki ve erkeklerdeki özel bölgelerde oluşabilecek rahatsızlıklar olabilir veya bu rahatsızlıklar hali hazırda mevcuttur ama göz ardı edilmiştir. Artık bu durumlarla yüzleşmeniz iyi olacaktır.

Beklediğiniz bir para var ve bu konuda bir savunma içine gireceksiniz ama sakin olup ağır davranmanız gerek. Savunma yapmanız sizi yıpratabilir bu hafta.

İKİZLER (21 Mayıs – 21 Haziran)

Merhaba İkizler burçları ve yükselen burcu ikizler olanlar! Bekar ikizler, çok fazla yük göğüslemişsiniz, belki hoşlandığınız kişiye kendinizi göstermek için yapmadığınız şey kalmadı ama artık o yükleri kenara koyup omzunuzu rahatlatın ve akışa güvenin. Birlikteliği olanlar bu hafta macera arayışı içinde olacaksınız gibi. İlişkinizle ilgili aynı zamanda duymayı beklediğiniz ufak haberler de alabilirsiniz. Evli olanlar içe dönük durumdasınız bu hafta. Biraz daha kendinden ödün vermeyi öğrenmeniz gerek.

İş arayanlar müjde! Bu hafta istediğiniz işten olumlu cevap alacaksınız gibi görünüyor. İş sahipleri bu hafta uğruna çok çalıştıkları bir konu hakkında tamamlanma yaşayacaklar ve yaptıkları şeyler amacına ulaşacak.

Bu hafta boğaz ağrısı ve bademcik iltihabı ile uğraşabilirsiniz. Çok dondurma yemeyin 😛 Ama bu ağrılar sıkıntılı bir yola girerse hallederim dememenizi ve yardım almanızı öneririm.

Duygusal olarak yakın olduğunuz birinden maddi yardım alma ihtimaliniz olası. Belki para konularınızı bu hafta dengelemek için de uğraşacaksınız.

YENGEÇ (22 Haziran – 22 Temmuz)

Merhaba Yengeç burçları ve yükselen burcu yengeç olanlar! Bekar yengeçler size birçok yerden gelecek mesajlar var gibi duruyor. Ancak aldığınız mesajları düzgün anladığınıza ve cevap verdiğinize emin olun! Neden ilişkinizde bir taraf daha fazla yük taşıyor? Birlikteliği olanlar artık bu yükleri hafifletmeli çünkü ilişki için iyi değil. Bu durum ilişkiye ait olmayabilir sizin veya karşı tarafın dertleri de olabilir. Birbirinize yardım etmeniz daha iyi bu süreçte. Evliliği olanları bu hafta evliliklerinde yeni başlangıçlar bekliyor, belki son verilmesi gereken ve başka bir yola gidilmesi gereken bir durum var. Yeni başlangıçlar iyidir. Korkmayın.

İş arayanlar bu hafta başvuru yaptıkları bir yerdeki kadın figüründen haber alabilirler. Bu geri dönüşte sizin için bir başarı söz konusu. Bu başvurular sanatla, çocuk eğitimi ile, hobiyi para dönüştürmekle ilgili şeyler olabilir. İş sahibi olanlar bu hafta evlerinden uzak bir seyahate gidebilirsiniz.

Böbrek, bel ve sırtta rahatsızlıklar hissedilebilir ve aynı zamanda kadınlardaki ve erkeklerdeki özel bölgelerde oluşabilecek rahatsızlıklar olabilir. Bu durumlar sizi duygusal etkileyebilir.

Eskiden kalan bir paranın gündeme gelmesi veya size geri dönüşü olabilir.

ASLAN (23 Temmuz – 22 Ağustos)

Merhaba Aslan burçları ve yükselen burcu aslan olanlar! Bekar aslanlar kendini canınızı sıkıyorsunuz sanki. Bu kadar yeteneklere sahibim ama neden sevgilim yok diyebilirsiniz ancak pembe bulutları silkeleyip vizyonunuzu değiştirmeniz başka bir noktadan hayata bakmanız size gerçekleri gösterecektir. İlişkisi olanlar biraz kendilerine odaklanmalı bu hafta, belki çok fazla birlikteydiniz ve kendinize zaman ayıramadınız. Bu hafta sizin için iyi bir zaman. Evli olanlar dikkat! Bir kadın figüründen gelen haberler bu hafta kafanızı karıştırabilir. Ama bunun doğru olmadığını biliyorsunuz içten içe o nedenle aklınızın karışmasına izin vermeyin ve evinize odaklanın.

İş arayanlar bu hafta biraz umutsuz. Kendi içinizde kararsız ve ne yapacağınızı bilemiyor pozisyondasınız. Ama silkelenip aksiyon alın ve elinizden gelenin en iyisini yapın diyor kartlar sizi için. İş sahibi olanlar patronları tarafından evden uzakta bir iş seyahatine çıkacak gibi duruyor.

Kafa bölgenizde bu hafta biraz rahatsızlıklar olabilir. Yani baş ağrıları gibi. Ama bu çoğunlukla stres kaynaklı ve bırakamadığınız şeyler sonucu ortaya çıkıyor. O nedenle geçmişi geçmişte bırakıp yeni başlangıçlara izin vermeniz en iyisi olacaktır.

Paranın gelmesi için almanız gereken bir aksiyon var diyor kartlar. Yani adım atmanız gereken belki de yeni fikirlerinizi paraya dönüştürmeniz gereken başlangıçlara adım atmanızın tam zamanı.

BAŞAK (23 Ağustos – 22 Eylül)

Merhaba Başak burçları ve yükselen burcu başak olanlar! Bekarlar, sizler geçmiş ilişkinizden biraz yük getiriyorsunuz bu haftaya, belki yaşanan bazı şeylerde size haksızlık yapıldığını düşünüyorsunuz ama bu doğruysa emin olun yakında adaletin sizin lehinize işlediğini duyacaksınız. Birlikteliği olanlar ise iç sesine güvensin ve ani kararlar vermesinler çünkü onları tatlı mutluluklar bekliyor bu bir evlenme teklifi bile olabilir! Evliler, çok içinize kapanmışsınız ve belki de paylaşımcı değilsiniz maddi manevi. Ama biraz bu konuyu esnetmeniz yararlı olacaktır.

İş arayanlar ise mücadeleci bir haftaya giriyorsunuz. Belki etrafınızda çok rakip var ve kendinizi hep bir savunma içinde hissediyorsunuz. Ama sakin olun bu maddi olarak güzel para sağlayacağınız bir işe dönüşecek sizin için. Bu hafta sürekli hizmet içinde olacaksınız ve belki yorulacaksınız ama bu ekstra çalışmanın meyveleri güzel olacak.

Omuz, kollar ve ellerde sıkıntılar oluşabilir. Bu fiziksel olarak hareketinizi kısıtlıyor gibi gözükebilir ama sanki bu konuda fazla nazlanacaksınız gibi. Hastalık hastası modundan çıkmanız gerek böyle bir durumda.

Aile içinden gelecek veya beklenmedik bir anda ilaç gibi gelecek bir para var ufukta.

TERAZİ (23 Eylül – 23 Ekim)

Merhaba Terazi burçları ve yükselen burcu terazi olanlar! Bekarlar müjde! Bir flörtünüz var ise eğer ve belki artık olayların ağır işleme konusu ufak ufak son bulacak ve olay istediğiniz gibi bir dönüş alacak. Birlikteliği olan sizler ise kafanızda birçok şey kuruyorsunuz sanki. Yani bir olay yaşanmış bitmiş belki biraz yıpranmışsınız ama kendinizi hala kafanızda kurarak yıpratıyorsunuz. Artık kendi kendinizi manipüle etmeyi bırakmanızı tavsiye ederim. Evli olanlar bu hafta bir erkek figüründen haberler alabilir ve bu haber sonucunda ihanete uğramış hissedebilir. Metanetli olun her karanlığın sonunda aydınlık vardır…

İş arayanlar biraz iç karmaşa yaşıyorsunuz, hayal kırıklığı içinde olabilirsiniz. Belki de hayal kırıklıkları ağır geldi başvurular konusunda ama şöyle bir etrafınıza bakın acaba doğru yerde misiniz? İş sahipleri bu hafta bir sisli durumla karşı karşıyalar, biraz kafa karışıklıkları var. Çok sabit yerden olaylara bakmayı bırakmalısınız çünkü bir yüzleşme yaşanacak işte bu konu ile alakalı. Başka bir yönden olayı görmeniz en az şekilde etkilenmenizi sağlayabilir.

Sağlık konusunda böbrek, bel ve sırtta rahatsızlıklar hissedilebilir ve aynı zamanda kadınlardaki ve erkeklerdeki özel bölgelerde oluşabilecek rahatsızlıklar olabilir. Bu durumlar sizi duygusal etkileyebilir.

Para konusunda aksiyon almanız gereken meseleler var, kafanızda kurgulamışsınız ama hayata geçirememişsiniz bu hafta bunu değiştirin!

 

AKREP (24 Ekim – 22 Kasım)

Merhaba Akrep burçları ve yükselen burcu akrep olanlar! Bekarlar konuştuğunuz kişilere dikkat! Sinsi insanlardan uzak durmanızı tavsiye ederim ve eğer siz iseniz bu sizin için pek iyi olmayacak ve ummadığınız bir değişim yaşayabilirsiniz bu sinsilik aksiyonu sonucunda. Birlikteliği olanlar biraz tartışmalar yaşayabilir bu hafta. İki tarafında sanki fikirleri var ama kimse kimseyi dinlemiyor. Biraz birbirinizi dinlemeye çalışmanız iyi olur. Evli olanlarda erkek figürü bu hafta ön planda olacak, bu kişi size veya kocanız olabilir. Evlilik için verilecek çabalar veya verilmiş çabaların dile getirilmesi durumları olabilir hanede.

İş arayanlar iş konusunda dikkat etmeli ve başvurdukları işi iyice incelemeleri iyi olur. Göründüğü gibi ya da istedikleri gibi bir yer olmayabilir orası. İş sahibi olanlar iş hayatını dengede tutmaya çalışmalı ve duygusal ilişkilerini dengede tutmalı işteki. Bu ortamdaki başka kişilerin ilişkilerini dengeleme durumu da verebilir ama uzaktan yapsanız iyi olur, kendi işinize de zaman ayırın.

Göğüs, mide ve sindirimler ilgili sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Bu rahatsızlıklar sonbahardan beri nükseden ve bu hafta şiddetini arttıran belirtilere sahip şeyler olabilir. Aynı zamanda omuz ve kol bölgelerinde de sızılar olabilir.

Beklediğiniz bir para konusu var ve bu hafta haberler alacaksınız. Aldığınız haberleri iyi değerlendirdiğinize ve doğru mesajlar yolladığınıza dikkat edin. Bu para taşınmayla ilgili de olabilir.

YAY (23 Kasım – 21 Aralık)

Merhaba Yay burçları ve yükselen burcu yay olanlar! Bekarlar bu hafta onlar için ideal birini bulduklarını zannedebilir ama sonucunda bununla hiç alakası olmadığını gördükleri olaylar yaşayabilirler. Biraz sarsıntılı olaylar olabilir ama sıkıntı yapmayın. En azından tedbirli olun derim. İlişkisi olanlar da eğer bu hafta bir zorlama durumu içine gireceklerse girmesinler yani bir şeylerin olması için zorlama durumunu yapmayın ve akışa güvenin. Evlilikte yaşanmış bir olay sonrası geride bırakamadığınız ve kafanızda büyüttüğünüz şeyler var ama kendinizi manipüle etmeyi bırakıp gerçekliğe geri dönmeniz gerek.

Geçmişte bıraktığınız bir işten tekrardan bir teklif alabilirsiniz iş arayanlar. Aileden gelebilecek iş teklifleri de olabilir. İş sahipleri için tutucu geçecek bir hafta olacak. Biraz para harcamalarını kısıtlamaları iyi olur gibi.

Baş ve diş kısmında oluşabilecek ağrılara dikkat. Ama dönüp baktığınızda bunların nedeninin geride bırakamadığınız olayların vücudunuza verdiği stres kaynaklı olduğunu anlayacaksınız.

Belki mahkeme sonucunda alacağınız bir para var ortada ve bu hafta onunla ilgili duyumlar alacaksınız. Alacak verecek durumlarında da bir sonlanma yaşayabilirsiniz para konusunda.

OĞLAK (22 Aralık – 20 Ocak)

Merhaba Oğlak burcu ve yükselen burcu oğlak olanlar! Özellikle bekar kadınlar haber bekledikleri bir erkekten haber alacaklar. Belki alacaklı oldukları bir konu var bunun tamamlanması yaşanabilir. Birlikteliği olanlar yaşadıkları ve bitmiş bir olayı kafalarında hala büyük bir yere koymuş ve onunla mücadele ediyor gibi ama artık gerçekliğe dönüp olayın bittiğini kabul etmeleri gerek. Evli olanlar ise bu hafta yaşanabilecek olaylara peşin hüküm vermesin ve olayı daha derin incelesinler. Çünkü görünen şeylerinde ardında düşündüğünüzden daha farklı bir gerçeklik yatıyor olabilir.

Bir kadın figüründen gelecek bir aksiyon var iş arayanlar için yani bekledikleri haber bir kadından gelecek gibi. Haber olumlu da olsa olumsuz da olsa iş konusunda gideceğin, varacağın yere ulaşacak ve o işe gireceksin. Bu hafta iş sahibi olanlar için güzel bir kontrat imzalama, yeni partner veya finansal büyüme olabilir.

Diz bölgelerinde yaralanmalara dikkat. Bu yaralanmalar birine yardım edilirken düşmeden kaynaklı durumlar olabilir. Hafif yüksek yerlerde durmamaya dikkat etmeli.

Bu hafta para konusunda cömert birinden yardım göreceksiniz gibi gözükmekte.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

Merhaba Kova burcu ve yükselen burcu kova olanlar! Bekarlar yine bekar bu hafta. Çok da bu konuda canı sıkılıyor gözükmüyor sizlerin. Zaten tek takılmak bu hafta size daha iyi gelecekmiş gibi. Birlikteliği olanlar bir kadın figüründen haber alabilir ve alınan haber sizin canınızı sıkabilir. Kendi içinizde olayı büyütüp kendinizi manipüle edebilirsiniz. Aman dikkat! Evli olanlar içinizde bunalmış kafası karışmış hissediyorsunuz ve sanki bekarlığı özlüyorsunuz. Ama biraz önsezinize güvenip akışta olun derim.

Sonunda istediğiniz kontratı bu hafta yapacaksınız gözükmekte. Belki bir aile şirketinde de işe girebilirsiniz. İş sahibi olanları ise bu hafta işle ilgili bir yüzleşme bekliyor. Adaletsiz yapılmış bir olayın ortaya çıkma durumu olabilir bu yüzleşmenin temeli.

Damarlarda tıkanıklık, kollar, eller ve omuzlarda sızılar olabilir. Omuzlarınızda çok baskı hissedebilirsiniz. Belki çok fazla yerinizde oturmanız, oturarak çalışmanız size iyi gelmiyor. Biraz yürümeniz sorunlarınızı en aza indirebilir gibi.

Bir para konusu için aksiyon almanız gerek bu hafta zaten o para size tatlı şekilde gelecek aksiyon alırsanız. Bir kadın figüründen gelebilir duygusal olarak yakın olduğunuz.

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)

Merhaba Balık burcu ve yükselen burcu balık olanlar! Bekarlar yaşadıkları hayal kırıklıklarından sonra artık duygusal olarak değil de kendilerini bu hafta daha çok materyal olarak ortaya koyacak ve kişilere daha az duygusal yaklaşacak gibi. Sevgili olanlar ise köşelerine çekilmiş, hallolmuş meseleleri kenara koymuş ama kafalarını kurcalayan başka meseleleri düşünüyorlar. Ancak tek başınıza nereye varabilirsiniz. Bence partneriniz ile konuşun ama birbirinizi doğru anladığınızdan emin olun. Maddi-manevi bir cimrilik var gibi evlilerde. Siz böyle kenara çekilirseniz olmanız. Bence evliliğiniz için biraz mücadele etmelisiniz.

Evet! İş arayanlar bir kadın figüründen gelecek bir haberle istedikleri işten olumlu sonuç alacaklarmış gibi. Kadın patron olabilir bu kişi. İş sahibi olanlar bu hafta duyarsız ve fırsatları kaçırma potansiyeline sahip. Biraz kafanızı kaldırıp işte gelen fırsatları değerlendirmeniz şansınızı açacaktır.

Göğü, mide rahatsızlıkları ve öksürükler bu hafta konunuz olabilir. Aileden kalıtsal gelen bir rahatsızlık da olabilir bu ya da aile içinde bulaşmış bir hastalık da. Kendinizi korumanızı tavsiye ederim.

Para konusunda aile içinde paylaşılmayı bekleyen bir meblağ üzerine tartışmalar olabilir. Herkesin birbirini bir oturup dinlemesi tartışmaların alevini azaltabilir.