TAROT TABANLI HAFTALIK BURÇ YORUMU: 24-30 MAYIS 2021

Haftalık burç yorumu köşesine hoş geldiniz! Bu hafta her burcu ayrı ayrı inceledik. Sağlık-Aşk-Kariyer-Para olarak kendi burcunuzda sizi bu hafta bekleyen şeyleri okuyabilirsiniz! Unutmayın, yükselen burcunuz da güneş burcunuz kadar önemli! O yüzden yükselen burcunuzu da göz önüne almanızı tavsiye ederim. O zaman hadi başlayalım!

NOT: Unutmayın ki bu yorumlar geneldir, kişiye özel açılımlar için bana instagram hesabımdan ulaşabilirsiniz. Fotoğrafa tıklayarak sayfamı ziyaret edebilirsiniz 🙂

KOÇ (21 Mart – 20 Nisan)

Merhaba Koç burçları ve yükselen burcu koç olanlar! Bekarlar bu hafta kendinizi çok çapkın hissedeceksiniz. Havaların ısınmasıyla flört enerjileri bu hafta yüksek olacak gibi. Aşkı biraz kapana sıkışmışlık olarak görebileceğinizden bu haftanın enerjisi flört etmek olacak. Birlikte olan koç burçları için de birbirleriyle sevgili olsanız da flört edeceksiniz birbirinizle! Aşkı tazelemek gibi düşünün. Yaz tüm Koçları etkilemiş 🙂 Evli olan koç burçları ise uzun zamandır bekledikleri ve ağır işleyen bir haber alacaklar. Sabrınız sonunda meyve verecek gelecek olan kalıcı olacak gibi duruyor.

İş arayan koç burçları bu hafta biraz kuytuya çekilmiş ve elindekileri değerlendiriyor olabilir. Ama kendinizi bu olumsuzluktan çıkarıp iş arayışına devam etmeniz sizin hayrınıza olacaktır. Aynı zamanda iş kurmayı düşünen Koç burçları da iş kurmadan önce sermayesinin olup olmadığını da iyice gözden geçirmeli. İş sahibi olan koç burçları ellerinde oluşturdukları işi ortaya koymalı artık. Bu sunulması gereken bir proje, dosya v.s. olabilir. Artık bunun için aksiyon almanızın zamanı gelmiş

Bacak ve bileklerde bu hafta içinde ağrılar sızılar hissedebilirsiniz. Böyle sinsi sinsi bir anda vuran ağrılar gibi. Ama çok fiziksel olarak bu bölgelerinizde çok zorluk çekmeyeceksiniz. Gelip geçici olacak yani.

Para açısından bu hafta Koç burçları hiç beklemediğiniz bir yerden size para gelecek ve inanılmaz mutlu olacakmışsınız gibi duruyor bu hafta! Bu para geçmişle alakalı bir para da olabilir.

BOĞA (21 Nisan – 20 Mayıs)

Merhaba Boğa burçları ve yükselen burcu boğa olanlar! Bekar Boğalar aklınızda biri varsa bu hafta harekete geçmelisiniz diyor kartlar! Sezgilerinin peşinden git, aksiyon al. Birlikteliğiniz var ise bu hafta daha tutkulu geçecek ve sevgilinizle tatlı tatlı flört edeceksiniz. Belki de aynı ilk flört edişiniz gibi! Evli olan Boğalar bu hafta biraz endişeli gibisiniz, terk edilmişlik hissi var üzerinizde. Belki maddi olarak sıkışmış hissedebilirsiniz. Ama biraz dişinizi sıkın, ilahi adaletin yoğun olarak işleyeceği bir evreye giriyoruz. Adalete güvenin.

İş arayan belki özellikle de yeni mezun olmuşlar bu hafta iş konusunda tatlı haberler alabilirler. Yeni bir iş deneyimine atılma durumunuz olası duruyor bu hafta. İş sahibi olan Boğa burçları belki hafif geçmiş zamanda işler çok daha iyiydi özlemi içinde olabilirsiniz. Ama odaklanıp kendinizi işlerinize verip dengeyi sağlamanız lazım. Çünkü unutmayın her şey olması gerektiği gibi akıyor.

Bu hafta biraz boğaz ağrısı, akıntısı ile ilgili sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Biraz daha kendinizi korumanız iyi olacaktır ilerlememesi adına.

Para konusunda bir bolluk bereket bekliyor gibi bu hafta. Cüzdanınızda veya banka hesabınızda sizi sevindirecek ufak para akışları olabilir.

İKİZLER (21 Mayıs – 21 Haziran)

Merhaba İkizler burçları ve yükselen burcu ikizler olanlar! Bekarlar bu hafta olaylara duygusal değil de daha çok gerçekçi yaklaşıyorsunuz ve biraz aşk konusunda sabit fikirli tutumlarınız olabilir. Biraz kendinizi rahat bırakmanız sizi daha iyi hissettirebilir. Birlikteliği olanlar, ilişkide bir taraf diğerinden daha fazla yük alıyor gibi ve bu yük alan kişi artık bunalmış. Bunu düşünüp o kişinin yükünü hafifletmeniz iyi olacaktır. Bu kişi siz de olabilirsiniz. Evli olan ikizler burçları bu hafta evliliklerinin tutkuyla tazelendiği hissine kapılabilirler çünkü havada aşk kokusu var modunda olacaksınız.

İş arayan ikizler burçları bu hafta çok güzel iş fırsatlarına sahip olacaklar ve güzel bir kontrat imzalayabilirsiniz gibi duruyor. Tebrikler. İş sahibi olanlar biraz daha iş hayatında toleranslı davranmanız gerekecek bir haftaya giriş yaptılar. İşte dengeyi sağlamaları hayrınıza olacaktır.

Haftaya ayak ve baş bölgesinde ağrılarla başlayabilirsiniz. Ağrılar şiddetli olabilir, biraz dinlenmeniz sizin için daha iyi olur.

Sizler için de hafta bolluk bereket nişanesi taşıyor para açısından. Aileden gelecek potansiyel bir para sonucu gerçekten bir mutluluk havası içinde olacaksınız.

YENGEÇ (22 Haziran – 22 Temmuz)

Merhaba Yengeç burçları ve yükselen burcu yengeç olanlar! Bekarlar haftaya duygusal giriyorsunuz ve aslında bir aksiyon alma isteği var ama bu aksiyonu almadan önce duygularınızı kontrol etmeniz daha iyi olacaktır. Birlikteliği olanlar bu hafta mutluluk içinde yüzecekler belki bazılarınız evlilik hayatına adım atabilir. Evliliği olanlar aile büyüğü olan bir erkekten abi haber veya haberler alabilirler bir konu hakkında.

İş arayan yengeç burçları da bu hafta iş bulma konusunda şanslı olacaklar ve güzel bir sözleşme imzalayabilirler. Sizlere de tebrikler! İş sahibi olanlara ise dikkat! Arkanızdan sinsi işler çeviren birileri olabilir, işte ihanet hissi yaşayabilirsiniz. Kendinizi bu konuda güvene almanız sizi daha iyi hissettirecektir.

Bu hafta, omurga, üreme organları, göbek veya kalçalarınızda biraz sıkıntı yaşayabilirsiniz. Eğer böyle bir şey olursa ve ağrı dayanılmaz olursa hastaneye kontrole gitmenizde fayda var. Konfor alanınızdan ayrılmanız zor da olsa kontrol ettirin, sağlık bu.

Para konusunda uzun zamandır sağlayamadığınız bir dengeyi bu hafta içinde sağlayacaksınız. Yurtdışından, uzak akrabalardan vs gelebilecek paralar olabilir.

ASLAN (23 Temmuz – 22 Ağustos)

Merhaba Aslan burçları ve yükselen burcu aslan olanlar! Bu hafta bekar aslan burçları bir şeyler hissettiğiniz kişiyle duygularınızın karşılıklı olduğunu anlayabilirsiniz ve aşkta şansı yakalayabileceksiniz. Bu hafta birlikteliği olanlar eski günleri bol bol anacak ve yad edecek gibi duruyorsunuz. Belki eski arkadaşlarla görüşmeler de olabilir beraber. Evli olan aslan burçları yaz için planladığınız şeyleri sonunda yapmaya başlayacaksınız!

İş arayan aslan burçları bu hafta aradıkları işi sonunda bulacaklar ve büyük bir gurur kaynağı olacak size bu durum. İş hayatındakileri ise bir bolluk bereketli kazanç bekliyor. Sahip oldukları için hakkıyla çalışan aslan burçları, sizin için bu hafta kazançlı geçecek.

Sağlıkta bu hafta boyun ve boğaz bölgesinde ağrılar hissedebilirsiniz. Dengeli beslenmeniz ve kendinize bedensel özeni gösterirken ruhani tarafınızı da boş bırakmamanız dengeyi burada da sağlamanız lazım.

Bir kadın figüründen gelebilecek potansiyel bir para var. Bu kişi orta veya ileri yaşlarda olabilir. Söz sahibi bir insan kendisi.

BAŞAK (23 Ağustos – 22 Eylül)

Merhaba Başak burçları ve yükselen burcu başak olanlar! Aşkta kaderci olacağınız bir hafta sizi bekliyor aslında biraz şansınıza da güvenmeniz gerekebilir yani adım atmak istediğiniz biri varsa adım atmanız iyi olabilir. Zorladığınızı gördüğünüz anda akışa bırakmanız da size iyi olacaktır. Birlikteliği olanlar ise bu hafta tolerans göstereceğiniz bir hafta olacak. Biraz olaylara sakin yaklaşmanızda fayda var. Evli olanlar bu haftayı gayet uyumlu ve denge içinde geçirecekler.

İş arayanlar kendi elinizdekilere güvenerek bir çatışma içine girebilirsiniz, belki rakiplerinizle olabilir bu çatışma ya da kendinizle yaptığınız bir çatışmadır ama en iyisi kendi elinizdekine güvenip enerjinizi negatif çatışmalardan uzak tutmanız ve seçici olmanız. İş sahibi olan başaklar ise bu hafta patronunuzdan gelebilecek haberlerle meşgul olabilirsiniz. Ne olursa olsun eskisi gibi, patronunuzun sizden memnun olduğu şekilde çalışmaya devam etmeli kendinizi egonuza kaptırmamaya çalışmalısınız.

Bu hafta spor yapan Başak burçlarının sakatlık yaşama durumu olası. Dikkat edin. Yüksek ateş belirtileri de görülebilir. Biraz dinlenmeniz iyi olabilir.

Para konusunda anne figürü ya da ona sahip olan kişiden gelebilecek güzel paralar olabilir.

TERAZİ (23 Eylül – 23 Ekim)

Merhaba Terazi burçları ve yükselen burcu terazi olanlar! Bekar olanlar bu hafta kendinizi inzivaya almış düşünüyor bir haliniz var. Eski ilişkilerinizi gözden geçiriyor bekar kalmayı şuan daha iyi buluyorsunuz. Hatta eski sevgilinizle ilgili haber alabilirsiniz ve dönmeyi düşünebilirsiniz. Bence bu hafta bunu yapmanın doğru zamanı değil. Eskiler eskide kalmalı. Birlikteliği olan terazi burçları biraz daha beraber hareket etmeli, ayrı ayrı iş yapmanız ilişkiniz adına sağlıklı olmayabilir. Evli olanlar sizler bu hafta evlilik hayatınız üzerinde çalışacakmışsınız gibi durmakta. İlişkinizi daha iyi hale getirmeye uğraşıyorsunuz. Sabırla her şey yoluna girecektir.

İş arayan terazi burçları bu hafta iş arama konusunda veya bir iş hakkında yardım alabilir. Bu yardım güzel bir yardıma benziyor. Kabul etmeniz size güzel şanslar getirecek. İş sahibi olanlar ise iş alanında biraz daha önsezili olmalı ve kendi hislerine güvenmeli yol alırken. Am bunu yaparken vizyonu da elden bırakmasanız iyi olur.

Mesanede ve özel bölgelerinizde rahatsızlıklar meydana gelebilir bu hafta. Yardım almanız veya size sunulan yardımı bu konuda kabul etmeniz daha iyi olur. Doktora görünmeniz gerekiyorsa ertelemeyin.

İlkbahar’da kafanızdan geçen veya konuştuğunuz bir para mevzusu hakkında kesin haberler alacaksınız.

AKREP (24 Ekim – 22 Kasım)

Merhaba Akrep burçları ve yükselen burcu akrep olanlar! Bekar olan akrepler dikkat! Konuştuğunuz biri sizi kandırıyor olabilir, sinsi insanlar ile duygusal birliktelikten uzak durmanızda fayda var. Birlikteliği olan akrep burçları bu hafta ilişkilerini bir üst seviyeye çıkartacakmış gibi görünüyor! Yolunuz açık olsun. Evli olan Akrep burçları, sizler bu hafta hane içinde öngörülmemiş küçük sürprizlerle karşılaşabilirsiniz. Kötü olmayacak, hane içinde güzel şanslar bekliyor sizi.

İş arayan akrep burçları bu hafta sonunda işe giriyorsunuz gibi görünüyor! Güzel bir sözleşme yapabilirsiniz. İş sahibi olanlar terfi fırsatı yakalayabilirsiniz veya yeni bir başlangıç, yeni bir iş için işinizi bırakma durumunuz olabilir. Korkmayın, hayatta yeni bir başlangıç bu konuda sizi bekliyor gözükmekte.

Kollar, omuzlar veya ellerde rahatsızlıklar ortaya çıkabilir, bu biraz stres kaynaklı olacakmış gibi de gözükmekte. Ama konuşarak kendinizi rahatlatmanız bu durumun etkisini azaltacaktır.

Duygusal yolla bağlı olduğunuz birinden size gelecek ufak tefek paralar söz konusu.

 

YAY (23 Kasım – 21 Aralık)

Merhaba Yay burçları ve yükselen burcu yay olanlar! Bekarlar bu hafta sosyalleşme haftanız! Birileriyle tanışmadan hayatınıza birini alamazsınız. Belki arkadaş grubunda tanıyacağınız biri hakkında arkadaşlarınızdan yardım isteyebilirsiniz. Birlikteliği olan yay burçları ise biraz kararsız bir durumda gibi. Önlerinde belirli konularla ilgili seçimler var ama bir türlü seçim yapamıyorlar. Bunu artık bir sona ulaştırmanız gerek bu hafta. Evliler için ise birbirlerine tolerans göstermeleri gereken bir haftaya girdiler. Durumları yargısız infaz değerlendirmeden önce biraz tolerans gösterin.

İş arayanlar biraz iş ararken seçeneklerinizi değerlendiremiyor pozisyondasınız. Bu hafta biraz dar görüşlülükten kurtulup büyük resme bakmaya çalışmalısınız. Belki de aradığınız iş tam önünüzdedir. İş sahibi olan yay burçları ise bir iş için aksiyon alma durumunda olabilir ve bu aksiyon evden iş için ayrılma durumu yaratabilir. Bu konu sizin canınızı sıksa da duygusallığı bir kenara bırakmanız ne kadar çatışmacı olacaksa da gitmeniz ve iş yaparken bu düşüncelerden uzaklaşmanız daha iyi olacaktır.

Mesanede ve özel bölgelerinizde rahatsızlıklar meydana gelebilir bu hafta. Belki de hali hazırda böyle bir durumunuz var ama göz ardı ettiniz. Ancak bu hafta bu konularla ilgili bir yüzleşme yaşayacaksınız.

Para konusunda kapana sıkılmış hissediyorsunuz. Ancak bu duruma kendi kendinizi getirmişsiniz. Belki çok para harcıyorsunuz veya paranız olmasına rağmen kendinizi çok bunaltıyorsunuz. Bu kurban psikolojisinden çıkmanız lazım.

OĞLAK (22 Aralık – 20 Ocak)

Merhaba Oğlak burcu ve yükselen burcu oğlak olanlar! Bekar oğlaklar yine bekar kalmaya karar vermiş bu hafta! Çünkü kendi kendinize mutlusunuz, pek birilerini aradığınız söylenemez. Birlikteliği olanlar ise bu hafta geçmişi çokça yad edecek gibi duruyor. Ama yeni başlayan ilişki ise bu haftaki biraz dikkat uzun vadeli olmayabilir. Evli olanlar biraz bunalmış, karşısındakine pek önem verecek durumda değil gibi ama bu ruh halinden çıkıp onlara sunulan sevgiyi tekrardan hayatlarına almaları daha yararlı olacaktır.

İş aramaktan bunalmış bir durumdasınız bu hafta ancak bakış açınız çok dar ve belki de artık isteklerinizi genişletmeniz inadı bir kenara bırakarak diğer seçeneklere de bakmanız lazım. İş sahipleri ise bu hafta biraz iş konularında sezgilerine kulak vermeli, bazen her şeyi materyalist bir biçimde çözemiyoruz maalesef.

Spordan kaynaklı sakatlıklara dikkat etmelisiniz! Bir ihtimal bu hafta dilinizi tutmanız iyi olabilir çünkü kavga kaynaklı yaralanma da olabilir. Ateşli hastalıklara da dikkat etmelisiniz, başkasından bulaşma ihtimali olabilecek bir hastalık da olabilir bu sonucu veren.

Para konusunda bu hafta bir hayal kırıklığı yaşayacaksınız gibi gözüküyor. Dolandırılmalara da dikkat etmelisiniz.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

Merhaba Kova burcu ve yükselen burcu kova olanlar! Bekar kova burçları için geçmişten gelen birileri veya tatlı bir aşk teklifi olabilir. Ama kalbiniz uzun sürmeyeceğiniz söylerse o hisse biraz kulak verin derim. Birlikteliği olanlar için bu hafta mutluluk içinde geçecek, belki kış aylarında planlanmış olan şeylerin başlangıcı yapılabilir. Evli olanlar bu hafta çocuk haberi alabilir.

İş arayanlar biraz çatışmacı bir ruh halinde, belki aradıkları işlerde kendilerinden ödün vermeleri gereken bir durum var ve bu konuda kararsızlar ama bir şeyler verilmeli ki alınabilsin unutmayın. İş sahibi olanlar ise iş için evden ayrılabilirler. Bu durum sizin için sorun yaratmayacaktır çünkü iş ve ev hayatı dengeli pozisyonda gözükmekte.

Sağlık anlamında ayaklar konusunda biraz sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Kendinize normal hayatınızda yaptığınız şeylerde biraz zaman tanımamış olabilir ve bu durum da ayaklarınıza vurmuş olabilir.

Para konusu sizin için biraz puslu. Ama parayla ilgili olaylara bakış açınızı değiştirmeniz size farklı bir vizyon sağlayacaktır unutmayın.

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)

Merhaba Balık burcu ve yükselen burcu balık olanlar! Bekar balık burçları kış ayından beri duygusal olarak yakın hissettiğiniz kişiye artık açılmanın vakti geldi! Aksiyon almalısınız, geç olsun güç olmasın, mutlu olun. Sevgilisi olanlar ise bu hafta tatlı sürprizler ile karşılaşabilir. Kim bilir belki o çok bekledikleri teklif bu hafta gelir! Evli olan sizler ise sırtınızda sanki bir yük taşıyorsunuz. Artık yaz ayına giriyoruz ve hayatınıza bu yükü geride bırakarak devam etmeniz sizin için daha hayırlı olacak.

İş arayanlar ise biraz fazla kararsız sanki. Ama bu iş seçme kararsızlığı sizin için iyi değil. Artık bir karara varmanız en iyisi olacaktır. İş sahibi olanlar biraz kendini geri plana çekmiş hallettiği sorunların ardındaki diğer sorunları düşünmekte. Biraz düşünmeniz ve elinizdekilerin ne olduğunu detaylı görmenizde fayda var ama bunu vizyonunuzu geniş tutarak yapmanız iyi olur.

Oğlaklar bu hafta dizlerle ilgili sıkıntılar, sakatlıklar atlatabilir. Hafif hafif kaşınmalar da olabilir üzerinizde. Eğer durum ciddiye gidiyorsa inadı bırakıp doktora gitmenizde fayda var.

Arkada bırakmanız gereken veya feda etmeniz gereken bir para olabilir. Ama üzülmeyin bu sizin için en iyisi olacaktır.