Squid Game, Netflix’te 456 Kişilik Gerçek Bir Yarışma Oldu, Başvurmak İçin Tıklayın

Dijital video platformu Netflix, Güney Kore yapımı Squid Game adlı diziden esinlenen bir yarışma programı için katılımcı başvurularını almaya başladı.

Netflix’in en çok izlenen dizisi olan Squid Game’de bir grup yarışmacı, birbirlerinin hayatları pahasına, büyük para ödülü için çeşitli oyunlarda mücadele ediyordu.

Ancak Netflix’in diziden esinlenen yarışmasında katılımcıların hayatı tehlikede olmayacak. Yarışmacılar en kötü senaryoda “evlerine elleri boş dönecek”.

10 bölümlük “Squid Game: The Challenge” yarışmasının, reality şov tarihindeki en kalabalık ekipli ve en büyük para ödüllü şov olacağını belirtti; “Katılımcılar orijinal diziden esinlenen yarışmalarda – ve yenilerinde – mücadele ederken stratejileri, ortaklıkları ve karakterleri de teste tabi tutulacak ve bu sırada çevrelerindeki katılımcılar elenecek.”

Yarışma için tüm dünyadan 456 oyuncu seçilecek.

Squid Game Katılım şartları:
Yarışmaya katılabilmek için en az 21 yaşında olmak, İngilizce konuşabilmek ve 2023’ün ilk aylarında 4 haftalık çekim için müsait olmak gerekiyor.

Yarışmada, Squid Game dizisindeki gibi 456 yarışmacı olacak.

Platformun yarışmacı seçimi için açtığı web sayfasında “ABD”, “İngiltere” ve “Global” olarak üç başvuru seçeneği bulunuyor. Türkiye’den başvuracaklar Global seçeneğine tıklayarak formu dolduracak

BAŞVURU İÇİN BU LİNKE TIKLAYIN