Sosyal Medyanın Diline Düşen 3 Olay

İnsanların kendilerini ifade edebildikleri olağanüstü olanaklar barındıran sosyal medyanın gücü azımsanamaz ama her zaman herkesi mutlu ettiği söylenemez. İşte sosyal medyanın diline düşen 3 ayrı olay…

1# Fotoğraf yollarken yatak başındaki fantezi iplerini unuttu!

22 yaşındaki Maison Vallance Tennessee’de yaşıyor. Meghan ile sevgililer. Maison Vallance bir anlık dikkatsizliğinin kurbanı oldu ve sosyal medyanın diline düştü. Geçtiğimiz günlerde Vallance’ın annesi, Vallance’a verdiği bir tişörtü bulmasını istemiş. Odasını aramış, bulduğunda ise Meghan’dan poz vermesini istemiş. Çektiği fotoğrafı da annesine yollamış.
2#

Vallance fotoğrafa baktığında Meghan’ın fazlasıyla sevimli göründüğünü düşündü ve bunu Twitter hesabında da paylaştı.

3#

Fotoğrafa mesajlar gelmeye başlayınca olanların farkına varan Maison yatak başındaki fantezi iplerini unutarak sosyal medyada paylaşınca alay konusu oldu.

4# Kız arkadaşını erkekle basan adam fotoğraflarını çekip, sosyal medyada paylaştı!Kız arkadaşını erkekle basan adam fotoğraflarını çekip, sosyal medyada paylaştı!

ABD’nin Texas eyaletinde yaşayan Duston Holloway, erken geldiği evinde kız arkadaşını başka bir adamla uyurken buldu.Kısa bir süre şok yaşayan Holloway, daha sonra yatakta uyuyan sevgilisi ve adamın fotoğraflarını çekerek sosyal medya hesabına koydu. ABD’nin Texas eyaletinde yaşayan Duston Holloway, erken geldiği evinde kız arkadaşını başka bir adamla uyurken buldu.Kısa bir süre şok yaşayan Holloway, daha sonra yatakta uyuyan sevgilisi ve adamın fotoğraflarını çekerek sosyal medya hesabına koydu.

5#

Sevgilisini başka bir adamla gördüğünde ilk olarak içinden ‘saldırmak’ geldiğini itiraf eden Holloway, daha sonra sakinleştiğini, bağırmak ya da saldırmak yerine yatakta uyuyanların fotoğraflarını çekmeye başladığını anlattı.

6#

Holloway’in sosyal medyada paylaştığı fotoğrafların altına ‘iyi adamlar iyi kadınları hak eder’ sözü ve kız arkadaşını hayatından çıkarması çok sayıda sosyal medya kullanıcısının desteğiyle karşılandı.Holloway’in sosyal medyada paylaştığı fotoğrafların altına ‘iyi adamlar iyi kadınları hak eder’ sözü ve kız arkadaşını hayatından çıkarması çok sayıda sosyal medya kullanıcısının desteğiyle karşılandı.

7#

Sosyal medyada on binlerce kez paylaşılan fotoğraflara yorum yapan kullanıcılar, Holloway’in böylesi bir durumda sükûnetini koruyabilmesini övdü. Sosyal medyada on binlerce kez paylaşılan fotoğraflara yorum yapan kullanıcılar, Holloway’in böylesi bir durumda sükûnetini koruyabilmesini övdü. Emory kentinde yaşayan Holloway, çektiği fotoğrafların ardından kız arkadaşını uyandırmaya çalıştığını ancak kız arkadaşının çok sarhoş olduğu için uyanamadığını söyledi.

8# Kendisini gözetleyen eski erkek arkadaşına kurnaz bir oyun oynadı!

Kendisini gözetleyen eski erkek arkadaşına kurnaz bir oyun oynadı!Eski sevgilisinin evinin penceresinden onu gözetlemesinden bıkan genç kadın ona bir oyun oynamaya karar verdi.

9#

Evdeki erkek kıyafetlerinin içini doldurdu ve bir başka erkekle birlikteymiş izlenimi yarattı.

10#

Eski erkek arkadaşı evin penceresinden kız arkadaşının yanında başka bir erkek görünce ise çılgına döndü.

11#

Genç kız biraz da olsa bu oyunun ona ders olacağını düşünüyor.

sondakika.com