Şişman Değilsiniz,Tek Sorununuz Bağırsaklarınızda Sıkışmış “Dışkı” Olması!

SIKIŞMIŞ DIŞKIDAN KURTULMA

Yaklaşan plaj mevsimi öncesi şişkin göbeğinden kurtulmak için türlü seçenekleri deneyen, ancak bir türlü şiş göbeğinden kurtulamayan insanların aradığı cevapla karşınızdayız;

“Sassy Suyu”

Sıradan suyu tam bir yağ yakıcıya çeviren bu formül sindirim sisteminizi güçlendireceği gibi 0 kalori olmasıyla da dikkat çekmektedir.

Cynthia Sass tarafından oluşturulan “Düz göbek diyeti” diyetinin baş rolü olan bu su kilo kaybı için kilo kaybı için yüksek oranda Sassy Suyu tüketimine dayanıyor.

İşte Sassy Suyu’nun tam tarifi:

İçindekiler:

2 litre su
1 çay kaşığı rendelenmiş zencefil (taze)
1 orta boy limon, yuvarlak ve ince olarak doğranmış
1 orta boy salatalık, soyulmuş ve ince yuvarlaklar olarak doğranmış
12 küçük nane yaprağı

Yapılışı:

Listedeki tüm malzemeleri geniş bir sürahide karıştırın ve karışımı bir gece buzdolabında dinlendirin. Gün boyunca 4-5 bardak için.

Hazırladığınız solüsyonu kahvaltıdan önce içmeye başlayarak daha hızlı ve etkili sonuçlara ulaşabilirsiniz. Suyu içtikten sonraki iki saatten sonra bir miktardan (şişlik) kurtulduğunuzu hissedeceksiniz.

Konu üzerine araştırma yapan diyetisyenler Sassy Suyu’nun düzenli olarak tüketilmesinin yanında biraz fiziksel aktiviteyle, bel bölgesindeki yağları eritebileceğinizi ve şiş göbeğinizin zamanla ineceğini ifade ediyorlar.

Ancak uzmanlar Sassy Suyu’nu hamile kadınlar, mide problemi olanlar ve alerjik bünyeler için önermemektedir.

Kaynak