Seninleyiz! Aslı Bekiroğlu: ‘Hepimize Nasıl Dava Açılacak’ Diye Düşünmeyin, Açtım!’

Geçtiğimiz günlerde kendisine ait olduğu iddia edilen fotoğraflar internet korsanları tarafından çalınarak yayınlanan Aslı Bekiroğlu’nun internet korsanlarına ve bu görüntüleri yayanlara dava açacağının haberini yapmıştık.

O da güçlü bir kadın olarak hepsine dava açtığını duyurdu.

Bir ‘TIK’ uğruna, biraz ‘BEĞENİLMEK’ uğruna sakın ha bir kadının ya da bir erkeğin özel hayatını ortaya dökmeyin…

İşte Aslı Bekiroğlu’nun dava notu ve paylaşımı

Hakkımda hakarette bulunan, kişilik haklarıma zarar veren, yayan, paylaşan tüm sayfalar ve kişiler tespit edilmiş ve hepsiyle ilgili yasal süreç başlamıştır.

“Hepimize nasıl dava açılacak” diye düşünmeyin, açtım. ‘Mahkemenin başka bir işi yok mu’ diye düşünmeyin. Bu büyük bir suç,bir tecavüz. Ve adalet de benden yana. Bu süreçte yanımda olan herkese birlerce kez teşekkür ederim. Sizler sayesinde ayaktayım.

Aslı Bekiroğlu’nun yanında olan ünlülerden bazı açıklamalar

Demet Özdemir: “Ne çok espri yapıyorsunuz üzerine, ne çok şey yazıp aşağılamaya çalışıyorsunuz! Bunun bir suç, taciz olduğunun farkında değil misiniz?”

Hazar Ergüçlü: “Bunca emeği, bir hayatı, kariyeri, bir kadının özelini, gururunu hiçe sayan ve hatta bunu sonuçlarını bir saniye bile düşünemeyenlerle bir arada yaşıyoruz. Nefret doluyum! Bıktım artık!”

Selin Şekerci: “1-Kişinin özel anı, mahremi yalnız(!) kendini ilgilendirir. 2-Ahlaksızlıkla ile suçladığınız kişinin görüntülerinin arzusu dışında, hırsızlıkla yayıldığını görmezden gelmeniz korkunç. 3-Ve o masum rolleri yok mu? Asıl komik tarafı çirkin espriler değil bu yalancılık!”