Reklam Fikirlerine Yön Verip Para Kazanmanızı Sağlayan Girişim: Adgager

Pazarlama dünyasını fikirlerinle değiştirebileceğini biliyor musun? Hem de bunu yaparken para kazanabileceğini, markaların ürünü ilk gönderdiği kişilerden biri olabileceğini ve büyük ödüllerin de seni beklediğini… Belki bugüne kadar farkında değildin ama bunu bilmelisin: Sen çok önemlisin ve fikirlerinle dünyayı değiştirebilirsin! Tek yapman gereken Adgager‘a üye olarak, markaların sana göndereceği kampanyaları yorumlamak, önerilerde bulunmak.

adgagerdijital

Adgager nedir diye merak ediyorsan söyleyelim:

Adgager, küçüklü – büyüklü her türden fikrin, hedef kitlesine istenilen zaman diliminde ulaştırarak ölçen ve elde ettiği analizlerle birlikte, fikrin hayata verimli bir şekilde geçirilmesini sağlayan bir servis. Geleneksel araştırma şirketlerinden oldukça farklı, ona bu nedenle pazarlamanın geleceği diyebiliriz.

Sistem nasıl işliyor?

Videoda gördüğünüz gibi marka ürün çıkaracağı ya da kampanya düzenleyeceği zaman; önce gelip buradaki “Gager“lara soruyor, onların önerilerine göre piyasaya çıkmadan önce son değişiklikleri gerçekleştiriyor. Marka bunu yaparken Adgager üyelerini yaşları, okulları, yaşadıkları yerler gibi kriterleri kullanarak seçiyor. Sizin tek yapmanız gereken üye olmak ve size gelen soruları cevaplamak. Sonra ne mi oluyor? Markaların fikirlerini yorumlayıp GAG isimli parayı kazanıyorsunuz, sonra da onu gerçek paraya ve ödüllere dönüştürüyorsunuz.

1 GAG : 10 TL ayrıca yeni reklam videolarını izleyerek fikir vermenizi ve böylece kazanmanızı sağlayan da bir ürünü var.

Adgager ile ilgili bilmeniz gereken önemli bir detay daha var. Geleceğin dijital pazarlama stratejilerini belirleyecek olan girişim; İTÜ Çekirdek tarafından gerçekleştirilen Big Bang’de iki farklı para ödülü kazandı. Ayrıca yurt içi ve yurt dışı yatırımcılardan da yatırımlar aldı. 2016 kurulan şirket yeni bir yatırımı da açıklamaya hazırlanıyor.

Peki nereden gidip üye oluyoruz, pazarlama fikirlerini yorumlayıp para kazanıyoruz?

Siteyin incelemek için: www.adgager.com

Hemen üye olmak isteyenler için de söyleyelim:    www.adgager.com/tr

* Sponsorlu İçerik: Bu bir ilandır.