Ramsey Bolton’ın Gerçek Bir Kahraman Olduğunu Gösteren 5 Neden

Game of Thrones karakterleri arasında birçok lidere ve kahramana rastlıyoruz. Bunların içinde gücünü yeterince kullanmayanlar da mevcut. Ama Ramsay Bolton onlardan biri değil. Gelin bu kuzeyden çıkan kahramanı yakından inceleyelim.

1- Tam bir hayvansever.

ramsay hound

Stark ailesinin de kurtları var ama Ramsay’in tazılarını beslediği gibi hiçbiri beslemiyor. Selam olsun sana her bölümde elinden geldiği kadar tazılarına et yedirmeye çalışan koca yürekli Bolton.

2- Babasına saygı duyuyor.

ramsay kill dad

Babasının daha iyi bir veliahtı hak ettiğini düşünen Ramsay direk ikiyüzlülük yapmadan bunu hançeriyle dile getirdi. Babasının bir piç evlat sahibi olduğunu ona hiç hissettirmedi. Babasına layık olabilmek için tahtı elinden aldı.

 

3- Sorumluluk almaktan kaçınmıyor.

Got406_5

Her savaşta, kavgada kendisini sahada görebilirsiniz. Yara Greyjoy’un kardeşini almaya geldiği sahnede cesurca savaştığı anı hatırlayın.

4-Theon Greyjoy’u adam etti.

ramsay theon

Bilirsiniz ki Theon uçkurundan başka bir şey düşünmeyen bir arkadaşımızdı. Kendisinin bu yönü ona çok fazla zorluk çıkarıyordu. Ramsay onu bu durumdan kurtardı. Eğittiği Theon’a “Reek” adını vermekle kalmadı onu kankası yaptı.

5- Sevdiği kadın için her şeyi yapıyor.

sansa-thrones-ramsay

Sevdiği kadını Lannister’ların elinden getirmekle kalmadı onunla evlendi. Şimdilerde ise ona sırt çeviren Sansa Stark’ı tekrar almak için elinden geleni yapıyor. Onun için savaş açmaktan bile çekinmeyecek gibi.

*Sonradan gelen edit: Adama nazar değdirdik.

Stark Ailesine Laneti Robert Baratheon’un Getirdiğini Gösteren Süper Ayrıntı