Rafet El Roman: Cinsellik Yoksa İlişkide Durmam

Türk Pop Müziği sektöründe halk tarafından sevilen sanatçı Rafet El Roman, gazeteciler ile söyleşi yaptı. Sevilen sanatçı El Roman sorulan sorulara ilginç cevaplar vererek gündeme oturdu. El Roman, “Bir kadını sonsuza kadar sevemem. Cinsellik yoksa o ilişki benim için devam etmez. Fantezilerim oldukça geniştir.” diyerek herkesi şaşırttı. Rafet El Roman ile yapılan röportajın içeriği ise şu şekilde:

Muhabir: “Yeni başlangıçları sevdiğinizi söylüyorsunuz. Hangi kadın size güvenir ki?”
El Roman: “Hiçbir kadını sonsuza kadar sevemem! Daha güzelinin görünce, yön değiştiririm. Sadece fiziki güzellikten bahsetmiyorum. Mesela aşırı kıskançlık beni bitme noktasına getirir.”


Muhabir: “Pahalı hediyeler alır mısınız?”
El Roman: “Özel günlerde tabii ki. Ama araba, ev gibi pahalı şeyler almam. Cimri değil, tutumluyum.”

Muhabir: “Hep genç kadınları mı tercih ediyorsunuz?”
El Roman: “Hayatınızda şuan aşk var mı? Ben yaşıtım veya yaşça benden büyük bir kadına aşık olmak istiyorum. Keşke olsam ama daha olmadı. Şu an yeni bir aşk yok. Her şeyi sınırsız yaşamak istedim, yaşadım da.”

Muhabir: “Ya cinsellik? Bu yaşta ilk yıllardaki gibi önemli mi?”
El Roman: “Benim için cinsellik her şey! Tamam duygusal bir adamım ama ten uyuşmazsa, cinsellik olmazsa o ilişkide hiç durmam! Beni tatmin etmiyorsa öyle bir ilişki istemem. Çok romantiğim, çok duygusalım. Günün her anını o kadınla yaşamayı severim. Ama cinselliği uymuyorsa her şey biter.”

Muhabir: “Fantezileriniz geniş midir? Tek eşli misinizdir?”
El Roman: “İnanılmaz geniştir! Evet tek eşliyim. Birini sevdin mi gözüm kimseyi görmez. Ama sevmediysem, yüz kişiye bakarım.” şeklinde soru cevap olarak ilerleyen röportajda son olarak “Son boşanmamın üzerinden bir yıl geçti. Bu arada 20 kadınla görüştüm, birlikte oldum. Bunlardan ancak 3’ü ile gerçek bir şey yaşayabilirim.” dedi.