Bu Kadının Bikini İle Verdiği Poz Tüm Dünyada Olay Oldu

Bikini ile poz verdiğini duyunca herkesin aklına ultra seksi bir poz gelmiş olabilir, ama bu kadının bikinili pozunun olay olmasının ve bir anda dünyanın her yerinde paylaşılıyor olmasının kesinlikle cinsellikle alakası yok.
Rachel Hollis

Rachel 21 mart’ta gittiği tatilden paylaştığı fotoğrafta kendine olan özgüveni ile ünlü oldu. Vücudu fit olsa da karnı buruş buruş olduğu için önceleri bikini giymekten çekinen Rachel, 3 kocaman bebek taşıdığı için karnının asla düzelmeyeceğinden dolayı önceleri çok korkmuş ve insan içine bu şekilde çıkmaktan utanmış, sonrasında ise kendine gelen özgüveniyle, bu pozu vermiş ve alta da şu kısa notu düşmüş.
The Chic Site
Karnım buruş buruş ama bikini giyiyorum. 3 kocaman bebek taşıdığım için karnım artık düzelmeyecek seviyede kırıştı. Göbek deliğim sarktı… (Ki ben bunun mümkün olduğunu bile bilmiyordum) ve üzerimde de bir bikini var. bikini giydim çünkü vücudumla ve tüm izlerimle gurur duyuyorum. O izler, bebeklerimi taşıdığımı ve bunun ne kadar kutsal bir şey olduğunun göstergesi. Sarkık karnım ise, kilolarımı vermek için ne kadar uğraştığımın kanıtı. Bikini giyiyorum çünkü bu konuda fikri önemli olan tek bir adam var ve o da bu şekilde görünmek için ne kadar çaba harcadığımı biliyor. Aynı adam, benim vücudum kadar seksi bir vücut görmediğini söylüyor. Buna vücudumdaki izler de dahilmiş. Onlar ‘yara’ değil hanımlar. Onlar sadece çizgi ve siz bunları hak ettiniz. Vücudunuzu gururla herkese gösterin! #HollisTatili

The Chic Site isimli bir eğlence sitesinin de sahibi olan Rachel’in bu cesaretlendirici mesajı 500.000’e yakın beğeni aldı ve kadınları bu yaza dair cesaretlendirirdi.