Prens Harry eşi Meghan Markle’ın cesur sahneleri hakkında konuştu: Hata yaptım!

Kraliyet Ailesi ile aralarında soğuk rüzgarlar esen Prens Harry ile Meghan Markle, özel hayatlarıyla adlarından söz ettirmeye devam ediyor. Gündemden düşmeyen çiftten Prens Harry eşinin bir döneme damga vuran cinsel içerikli sahnelerine dair yaptığı açıklamayla dikkat çekti.

Sussex Dükü Prens Harry, geçtiğimiz aylarda ‘Spare’ adlı yeni anı kitabında, eşi Meghan Markle ile ilişkilerinin ilk günlerinde gerçekleştirdikleri bir buluşmalarından bahsetmişti. The Sun’ın haberine göre; 38 yaşındaki Harry, 41 yaşındaki Meghan ile aşk yaşamaya başlamalarından yaklaşık iki ay sonra; annesi Prenses Diana’nın ölüm yıldönümünde Londra’daki Soho House otelinde buluştuklarını anlatmıştı.

Harry, evlenmeden önce oyunculuk yapan sevgilisi Meghan’ın kendisini otelde buluşmaya davet ettiğini ve herhangi biri tarafından görülmemesi için yük asansörüne binmesi talimatını verdiğini yazmıştı. Asansörden indikten sonra, Markle onu arkadaşı Vanessa ile buluşturmuş ve Vanessa da prensi sevgilisinin beklediği otel odasına kadar götürmüştü.

“ZAMANIMIZ OLDUĞUNU SANMIYORUM”

O anları, “Meghan’ın kolları bana uzanıyordu. Beni içeri çekti ve tek bir hareketle arkadaşına teşekkür etti, sonra da kimse görmeden kapımızı hızlıca kapattı” diye yazan Harry, şöyle devam etmişti:

Kapıya ‘Rahatsız Etmeyin’ kartı astığımızı söylemek isterdim, ama buna zamanımız olduğunu sanmıyorum.

Prens Harry eşi Meghan Markleın cesur sahneleri hakkında konuştu: Hata yaptım

MEŞHUR DİZİSİ HAKKINDA KONUŞTU

Kraliyet ailesinden ayrılsalar da gündemde kalmayı başaran Meghan Markle ile Prens Harry yine dikkat çekti. Son olarak kraliyetten uzak geçirdiği zamanlarda bir kitap çıkaran Prens Harry, kitabında eşi Meghan Markle’ın oyunculuk yaptığı dönemlere de değindi.

İTİRAFI DİKKAT ÇEKTİ

Harry kitabında Meghan ile evliliğinden iki yıl önce, onu meşhur eden ‘Suit’ dizisine dair de konuştu. O dönem sevgilisi olan oyuncuyu Kanada’daki setinde ziyaret etmeyi ve oynadığı karakteri bizzat izlemeyi ne kadar çok istediğini anlatan Prens Harry bomba bir itirafta da bulundu.

Prens Harry eşi Meghan Markleın cesur sahneleri hakkında konuştu: Hata yaptım

“KAFAMDAN ATMAK İÇİN ELEKTRİK TEDAVİSİ ŞOKU GEREKİRDİ”

Prens Harry, Meghan Markle’ın sahnelerini araştırdıktan sonra Kanada’ya gitmemeye karar vermiş. Harry, kitabında bu konuda “Google’da arama yapmak ve bazı sevişme sahnelerini internetten izlemek gibi bir hata yaptım” ifadelerini kullandı.

“Onun ve bir oyuncu arkadaşının bir tür ofis ya da konferans odasında yaşadıklarını gördüm” diyen Harry, “O görüntüleri kafamdan atmak için elektrik şoku tedavisi gerekirdi. Böyle şeyleri canlı olarak görmeme gerek yoktu” yazdı.

Kaynak: https://www.milliyet.com.tr/cadde/prens-harry-esi-meghan-marklein-cesur-sahneleri-hakkinda-konustu-hata-yaptim-7012513