Pazar Sabahı Erken Uyananların İyi Bildiği Durumlar

Pazartesi günü o saatte böyle sorunsuz kalkabilsen madalyayı hak edecekken o canım uyuyabildiğin gün böyle erkenden kalkmak zoruna gidiyor insanın.

Neden uyandım?

Dün akşam rakı mı içtin de uyutmadı? Öyle olsa yanmayacaksın belki de. Yan daireden gelen matkap sesine, yoldan geçen arabaya abidik gubidik bir sese uyandın kesin. Ya da minnoş köpeğin uyandırdı.

hayaller gerçekler

Vücut saati

Yahu sen nasıl bir saatsin ki Salı 8:40 ta uyanmazken Cumartesi, Pazar zıbank diye uyandırıyorsun adamı. Bu vücut saati bozuk, bozuk!

pazar erken uyanmak

Pazar sabahı sevişmesi

Eğer yanında ayı gibi uyuyan bir sevgili varsa ve sabah sevişmesi denen olgu hayatınıza uzaksa “manyak yine uyandı” bakışını da yediysen oooof! Hayat sana çok kötü davranıyor be canım.

sabah sevişmesi

Kahvaltı meselesi

Erken kalktığın için kahvaltı hazırlaman da bekleniliyor doğal olarak. Dünden kalma bulaşık olmasa hallederdin de bir de o var, bulaşık deterjanı reklamı gibi birikmiş. Oysa saat 13:00’da kalkıp patates kızartması, çay ve en sevdiğin diziyi açar, saat 15:00 gibi dışarı çıkabilirdin ama şimdi uyku sarhoşusun canım kardeşim. Günün p.ç oldu bile.

Kahvaltı yapıp uyurum

Aman kahvaltıdan sonra geri uyurum diyorsan “nah uyursun” gitti o bir kere!

uyuyan bebek

Akşam geç uyumam

Akşam erken yatar uykuyu telafi ederim. Bunu söyleyip de akşam erken uyuyan daha görülmedi. Bak bu akşam da 01:00 olacak o saat.

uykusuz

Hayaller

Boşuna demiyorlar pazartesi sendromunun kardeşidir pazar sendromu diye. Yarın uyuyamayacağını düşünmek bile yakıp yıkıyor adamı. Neyse önümüzdeki Pazar gününü uyuyarak geçirirsin. Hiç sanmıyorum ama 😉