Monster Oyuncu Mouse Modelleri ile İçinizdeki Oyun Canavarını Serbest Bırakın

Oyunlarda hedefi tam 12’den vurmak isteyen ancak doğru oyuncu ekipmanı seçiminde kararsız kalan kullanıcılar, Monster’ın geliştirdiği Pusat V5 ve V7 oyuncu mouse modelleriyle oyunlardaki en sadık silahlarına kavuşuyor. Farklı gereksinimler gözetilerek tasarlanan ürünlerden Pusat V5 gamer mouse, lazer tarayıcısı ve Monster’a özgü keskin tasarım hatlarıyla öne çıkarken Pusat V7 gaming mouse ise kablosuz formda oluşuyla dikkat çekiyor. Sundukları teknik becerilere karşın ulaşılabilir fiyat aralıklarında yer alan oyuncu mouse modelleri, bu yönüyle de kullanıcıların beğenisini kazanıyor.

Rakiplerine Göz Açtırmak İstemeyenlerin Tercihi Pusat V5 Oyuncu Mouse

Oyun tutkunlarının sağ elle kullanmaları için özel olarak tasarlanan Monster Pusat V5 oyuncu mouse, iç bükey formlu sol yanı ve parmakların doğru şekilde mouse üzerinde kalmasını mümkün kılan sağ yanıyla kullanıcıları cezbediyor. Toplam 11 adet programlanabilir tuşla donatılan model, ileri seviyede kişiselleştirilebilirlik sunuyor. Tuş yerleşimi noktasında da oyuncuları memnun eden ürün, farklı işlevler atanan tuşların kolayca yönetilebilmesine olanak verirken, fareye özel aydınlatma ve oyun modu değişimi gibi unsurların da kontrolünü kolaylaştırıyor.

Üst düzey ergonomiyi yüksek performansla bir araya getiren Pusat V5 oyuncu mouse, oyun meraklılarının FPS başta olmak üzere kamera ve görüş açısı kontrolünün önemli olduğu oyun türlerinde diledikleri başarıyı sergilemelerine ortam hazırlıyor. 24000 DPI değerinde tarama sunan Extreme Laser sensörle güçlendirilen model, 1000 Hz’e varan hassaslıkta tarama gerçekleştirebiliyor. Sahalarda her hamlesini gerçek zamanlı olarak görmeyi planlayanların ihtiyaçlarına yanıt veren oyuncu mouse, 12000 FPS 50G ACC hızlanma değeriyle sınıfında fark yaratıyor. Programlanabilir yapıdaki tuşlarının tamamı 10 milyon tıklamaya kadar ömürlü olmasıyla oyuncuların, edindikleri ekipmanı uzun süre boyunca kullanabilmelerine imkân tanıyan ürün, çetin geçen karşılaşmalara karşı özellikle dayanıklılık sergiliyor. Kullanıcılara görsel ve fiziksel açıdan özelleştirilebilirlik sunan Pusat V5, 10 milyon renk destekli RGB LED aydınlatmasıyla göz dolduruyor. 177 gramlık ağırlığı, değiştirilebilir yapıdaki 5 adet 10 gramlık ağırlıkla farklılaştırılarak değerlendirilebilen oyuncu mouse, 1,8 metrelik örgülü kablosuyla konforlu kullanımın kapılarını aralıyor.

Kablosuz Oyuncu Mouse Algısını Baştan Aşağı Değiştiren Model: Pusat V7

Yıllar öncesine dayanan ön yargılar nedeniyle genellikle sıcak bakılmayan kablosuz oyuncu mouse modellerinden farklı olarak yeni nesil teknolojilerle geliştirilen ve bekleme modu sonrası anında devreye girebilmesiyle oyunculardan tam not alan Pusat V7, gerek tasarımı gerekse teknik özellikleriyle yüz güldürüyor. Sade ama konforlu kullanım gözetilerek tasarlanan Monster Pusat V7 oyuncu mouse, 2 adet AA pille çalışıyor. 2.4 GHz alıcısı yardımıyla 15 metre mesafeye kadar sorunsuz şekilde kullanılabilen ürün, bu sayede bilgisayarını televizyona bağlayarak oyun ve multimedya keyfi yaşamak isteyen teknoloji meraklılarına da hitap ediyor.

Optik tarama gerçekleştiren algılayıcısıyla 7200 DPI seviyesine kadar tarama yaparak Full HD ve üzerindeki çözünürlüklerde de oyun deneyiminin sorunsuz sürdürülebilmesini mümkün hâle getiren oyuncu mouse, 8000 FPS’lik hızlanma değeriyle beklentileri fazlasıyla karşılıyor. Seri tuş basma olanağı gibi ekstralarıyla oyunculara kolaylık sağlayan ürün, Monster yazılımıyla programlanabilirlik kazanıyor. 3 ayrı tuşu programlanabilen ve makrolarla zenginleştirilebilen model, DPI butonlarıyla oyun ve diğer kullanım alanlarına göre hız ayarı yapılabilmesine olanak tanıyor. Windows XP ve üzeri Microsoft tabanlı işletim sistemleriyle sorunsuz değerlendirilebilen oyuncu mouse, tamamen kablosuz bilgisayar çevre birimleriyle oyun seanslarını sürdürmeyi hedefleyenleri memnun ediyor.
Siz de oyunlardaki performansınızı arttırmak ve sahalardaki potansiyelinizi, edineceğiniz oyuncu mouse modelleri ile zirveye taşımak istiyorsanız, Monster Pusat V5 ya da Pusat V7 seçeneklerinden dilediğinizi edinebilirsiniz.