Mesleklerine Göre Erkeklerin Cinsel Hayatı

Farklı meslek gruplarına sahip eşleri olan evli kadınların katıldığı bir araştırmada, mesleklere göre erkeklerin cinsel hayatları araştırıldı. İşte ‘Hangi meslekteki erkekler yatakta ne kadar iyi’ sorusuna cevap niteliğinde olan bilgiler…

1
Sanatçılar ve sanatla uğraşanlar

Yatakta en iyi olan erkekler sanatçılardan çıkıyor. %100’ü ön birliktelikte “mükemmel” olarak değerlendirilirken %73’ü eşlerini tam anlamıyla tatmin edebiliyor.

2
İnşaatçılar

Yatakta en iyi olan meslekteki erkekler sıralamasında inşaatçılar ikinci sırada yer alıyor. %58’i haftada 2 kereden fazla ilişkiye giriyor. %66’sı sarılmayı seviyor ve %57’si ilişkide “mükemmel” veya “oldukça iyi” olarak değerlendiriliyor.

3
Mühendisler ve mimarlar

Cinsel ilişkide %90’ı gayet iyi olarak değerlendiriliyor.

4
Müdürler

Yüzde 30 oranında en iyi cinsel performans gösteren meslek grupları arasında yer alıyor. Ancak müdürlerin otoritesi yatakta da kendini gösteriyor. %30’u eşlerinin “Bu gece olmaz” sözünü asla kabul etmiyorlar.

5
Fabrika işçileri

Eşlerine göre %59’unun cinsel hayatı daha iyi olabilir. %20’sinin eşleri ise cinsel hayatlarından hiç memnun değil. Ancak ilişki konusunda oldukça maceracılar ve %36’sı yeni şeyler denemekten çekinmiyor.

6
Polisler, postacılar, itfaiyeciler

Üniformalı çalışanların %85’i cinsel ilişkide ortalamanın baya üzerinde yer alıyorlar. Ancak %25’i ön birlikteliği reddediyor.