KRAL Bu Hangi Seviye Dedirtir! Mehmet Ali Erbil’in ‘Bilinen’ Sevgilileri

Mehmet Ali Erbil. Türk televizyon tarihinin en çok konuşulan isimlerinden biri. Son olarak 21 yaşındaki sevgilisinin hamile kalması sonrası gündem oldu. Şarkıcı Nevin onun için hasta ve yaşlıydı bir şey olmaz sanmıştım dedi ama o seviyeyi yukarılara çıkarmaya devam ediyordu.

Bugüne kadar 5 evlilik yapan Mehmet Ali Erbil’in adının çıktığı ünlülerden bazıları ve yaptığı evlilikler:

#Muhsine Şehnaz Kamiloğlu

Mehmet Ali Erbil ilk evliliğini 1980 yılında Muhsine Şehnaz Kamiloğlu ile yaptı ve 1982 yılında kızı Sezin dünyaya geldi. Kızının doğumundan sonra eşinden boşanan Mehmet Ali Erbil, 1985 yılında Muhsine Şehnaz ile ikinci kez evlendi ve yine 1985 yılında boşandı.

# Nergis Kumbasar

Mehmet Ali Erbil Nergis Kumbasar ile 1989 yılında evlendi. Mehmet Ali Erbil’in bu evlilikten 1995 yılında Yasmin isimli bir kızı oldu.


Mehmet Ali Erbil, kızının doğumundan 1 yıl sonra 1996 yılında Nergis Kumbasar’dan boşanarak yedi yıllık evliliğine son verdi.

#Ebru Cündübeyoğlu

Mehmet Ali Erbil 1996 yılında yaşadığı boşanmanın ardından Ebru Cündebeyoğlu ile birlikte oldu.

# Özlem Yıldız

Mehmet Ali Erbil Ebru Cündebeyoğlu’ndan sonra Özlem Yıldız ile birlikte oldu.

# Nefise Karatay

Mehmet Ali Erbil ve Nefise Karatay birlikteyken Elele dergisi için çıplak olarak objektif karşısına geçmişti.

Nefise Karatay ile babasının arasının açılmasına neden olan ve büyük tartışma yaratan pozların ardından ise şok bir ayrılık geldi ve evlenecekleri beklenen çift yollarını ayırdı.
# Sedef Altuntaş

Mehmet Ali Erbil 2001 yılında dördüncü kez Sedef Altuntaş ile nikâh masasına oturdu.
Kendisinden 23 yaş küçük olan eşi ile olan evliliği de yürümeyen Mehmet Ali Erbil, evlendikten 1,5 yıl sonra boşandı.

# Tuğba Coşkun

Tuğba Coşkun ile 2005 yılında evlenen Mehmet Ali Erbil’in 2006 yılında Ali Sadi isimli oğlu dünyaya geldi.

Mehmet Ali Erbil 2011 yılında oğlu Ali Sadi 5 yaşındayken Tuğba Coşkun’dan da boşandı.

Mehmet Ali Erbil 1980-2011 yılları arasında toplamda 5 evlilik yapmış bu evliliklerinden Sezin (35), Yasmin (21) ve Ali Sadi (11) isimli üç çocuğu olmuştur.

# Hazal Mesudiyeli

İsmi Ali Ağaoğlu ile anılan Hazal Mesudiyeli bir dönem de Mehmet Ali Erbil ile birlikteydi.

# Zeynep Ece Akengin

Bir dönem Show TV’de yayınlanan Bu Tarz Benim yarışmasında yarışmacı olarak yer alan Zeynep Ece Akengin, Mehmet Ali Erbil’e olan aşkını Instagram hesabından ilan etmişti. Zeynep Ece Akengin Instagram hesabında şu sözleri yazmıştı: “Hayatımdaki tek adam Mehmet Ali Erbil’dir ve öyle olmaya da devam edecektir. Tanıdığım için zerre pişmanlık duymadığım, aksine tanıdığıma her gün şükrettiğim, sevmekten mutlu olduğum tek kişi olduğun, mutluluktan gözlerimin içini güldürdüğün için teşekkür ederim. Doğum günümü sevdiğim adam ve ailesiyle kutladım. Belki de hayatımın en mutlu yaş gününü geçirdim.”
# Sahar

Mehmet Ali Erbil’in ismi 2011 yılında da İranlı şarkıcı Sahar ile anılmıştı.

# Sevgi Sulak

Mehmet Alİ Erbil 2013 yılında büyük kızı Sezin’den 9 yaş küçük, küçük kızı Yasmin’den ise 5 yaş büyük Sevgi Sulak ile birlikteydi.
# Bade Nogay

Mehmet Ali Erbil 2015 yılında kendinden 30 yaş küçük model ve oyuncu Bade Nogay’la nişanlanmıştı.

# Başak Bilginer

Mehmet Ali Erbil’in birlikte olduğu bir diğer isim de Miss Türkiye 2010 finalistlerinden 1991 doğumlu Başak Bilginer.

VE SON BOMBASI ŞARKICI NEVİN.

Mehmet Ali Erbil’in son sevgilisi şarkıcı Nevin idi. 21 yaşındaki sevgili Erbil’den, hamile kaldığını açıklamış ve sonrasında 5 bin dolar karşılığında çocuğunu aldırdığını açıklamıştı.

Hastaneden taburcu olduktan sonra da yine çapkınlıklarına devam eden Mehmet Ali Erbil’e buradan sevgilerimizi gönderiyoruz.

2023

Ünlü oyuncu Mehmet Ali Erbil, kendisinden 40 yaş küçük sevgilisi Gülseren Ceylan’a doğum gününde evlenme teklifi etmişti. Evlilik hazırlıkları yapan Erbil’in, sevgilisinin istekleri yüzünden ayrılık kararı aldığı iddia edildi. Yaş farkı sebebiyle eleştiri alan ikili Kasım ayında Amerika’da sade bir nikahla evlenmeyi planlıyordu. İddialara göre Gülseren Ceylan ev istediği için ayrılmışlar. Bu bilgi yakında doğrulanır.