Kocasını İnternetten Satışa Çıkardı, Sonuçlara İnanamadı

Sinirini Bozduğu İçin Kocasını Satışa Çıkardı, İşin Aslını Öğrenen Talipler Yıkıldı

Yüksek sesten rahatsız olan kadın, eşinin yemek yerken yüksek ses çıkaran birinin videosunu sürekli izletmesine sinirlenince Facebook sayfasından ilginç bir paylaşım yaptı. “33 yaşında bir kocam var, tamamen bedava” notuyla satışa çıkardığı eşine, yüzlerce talip çıktı.
Birini sevdiğinizde onun huylarına da alışmanız gerekir, ama bunlar bazen sinir bozucu olabilir. Ağzını şapırdatmak, masanın bacaklarını sallamak gibi…

YÜKSEK SESE TAHAMMÜL EDEMİYORDU

Teresa Turner’ın da yüksek seslere dayanamama, çok rahatsız olma olarak adlandırılan ‘Mizofoni’ rahatsızlığı vardı. Teresa, insanların yüksek sesle yemek yemelerine dayanamıyordu, kocası da onun üzerine gitmek için, yemek yerken yüksek sesler çıkaran birinin videosunu defalarca izletmeye başladı.

“FACEBOOK’TA SATIŞA ÇIKARILDIĞIMI GÖRDÜM”

“Böyle bir video buldum, Teresa durdurmamı söyledi. Videoyu defalarca izletmeye başladım, üst kata çıktı, sonra da satış yapılan bir Facebook sayfasına ileti yazarak satışa çıkarıldığımı gördüm.” dedi.

“33 YAŞINDA BİR KOCAM VAR, PARA İSTEMİYORUM, TAMAMEN BEDAVA”

Teresa, kocasının bir fotoğrafını paylaşarak, iyi özelliklerini vurduladığı cümleleri sıralamıştı. “Sinirlerimi bozmasına daha fazla izin vermeyeceğim, 33 yaşında bir kocam var. Para istemiyorum, tamamen bedava. Ev ve tuvalet eğitimini tamamlamış, birinci sınıf.” ifadelerini kullandı.


ŞAKA YAPTIĞINI ANLAMAYANLAR, KOCASINA TALİP OLDU

Fakat Teresa bunları sempatik bir dille yazıp, kocasının canını sıktığını insanların da bunun bir şaka olduğunu anlayacağını düşünürken, 1 saat içinde paylaşımının altına çoğu da bekar kadından, Rob’u almaktan mutlu olacağını söyleyen 300’den fazla teklif gelmeye başladı.

“ESPRİ ANLAYIŞIMIZ İNSANLARI GÜLDÜRDÜĞÜ İÇİN MUTLUYUM”

Teresa yaşanan bu durum için, “Kocam bu durumun aptalca olduğunu düşünmüştü. Harika bir espri anlayışı var neyse ki. İnsanlara güldürecek, günlerini aydınlatacak bir şey vermiş oldum. Bizim aptalca espri anlayışımız insanları güldürdüğü için mutluyum” dedi.