Kasım Sonu / Aralık İlk Haftası Sizi Neler Bekliyor? – Burç Yorumları

Sevgili The Geyik okurları, haftalık burç analizleriyle yine karşınızdayız.
Haftaya Yay burcundaki yeni ay damgasını vuruyor. Diğer gezegen bir hareketi ise iletişimden sorumlu Merkür’ün sevimli!, tatlı!, güleryüzlü! Oğlağa geçişi. Bakalım bu hafta ne gibi etkiler var.

28 KASIM-3ARALIK HAFTASI BURÇ ANALİZLERİ

burclar tarih
KOÇ ve Yükselen KOÇ:
Yay burcundaki Yeni Ay, siz koçlara yurtdışı, uzak ırak yerler, uluslararası ilişkiler, ”UZAK” olan ne varsa getiriyor. Bavulunuzu bir kenarda hazır tutun her an yola çıkabilirsiniz. Hiç olmadı diğer şehirdeki yengenizgillere, teyzenizgillere gidersiniz. Size gitmeler yakışır.
Merkürün Oğlak burcuna geçisi kariyerle ilgili gelişmeler getirebilir. CEO olmazsınız belki ama üst yönetimden destekler görebilirsiniz.

BOĞA ve Yükselen BOĞA:

Yay burcundaki Yeni Ay, Boğaların parasal konularda destekler alabileceğini gösteriyor. Özellikle başkalarının paraları. Miras, nafaka gibi konularda güzel gelişmeler olabilir. Boşandığınız eşinizi kuru çul üstünde bırakabilir, bir mirasa konabilirsiniz. Oohh ne ala!
Merkür-Oğlak birlikteliği de yaşça büyük insanlardan destekler görebileceğinize işaret ediyor.
Halalar, dedeler sizin için güçlerini birleştirebilir.

İKİZLER ve Yükselen İKİZLER:
Karşıt burcunuz olan Yay burcundaki Yeni Ay siz İkizlere yarıyor. Ama nasıl yarıyor? Deli tavuk gibi karasız kalırsanız olmaz. Belki uzak diyarlardan biriyle yeni bir ilişki başlayabilir, bir ilişkiniz varsa bir üst ”level”a taşıyabilir, yok olmadı birşeyler dürtüyorsa ilişkinizde tamam mı devam mı sorusuna yanıt arabilirsiniz.
Paracı Oğlak burcuna geçen Merkür de size finansal anlamda destek oluyor. Yeni imzalar, anlaşmalar olabilir.

YENGEÇ ve Yükselen YENGEÇ:
Yeni Ay’ın Yay burcunda gerçekleşmesiyle, iş ve çalışma koşulları, birlikte çalıştığınız kişiler, angaryalar, uğraştıran işler bu yeni ayın konusu. İşinizden memnun değilseniz istifayı basabilir, ceketinizi alıp çıkabilirsiniz. Sağlığınıza da yine bu hafta dikkat etmekte fayda var, diyet ve spora başlayıp yükselen göbeği eritme kararı alabilirsiniz.
Merkür’de bu hafta karşıt burcunuz Oğlağa geçiyor ve sizi mantık kumkuması, ikna makinası haline getiriyor. Çözüm insanı oluyorsunuz.

BurcLAR

ASLAN ve Yükselen ASLAN:
Yay burcunda Yeni Ay teması sizlere, aşk, çoluk çombalak, hayattan keyif alma temaları getiriyor. Flörtöz tavırlarla yelelerinizi ortamlarda savurabilirsiniz. Aşka kapılarınızı aralıyorsunuz, sanki kapatmışsınız gibi. Bu hafta ayrıca şans oyunlarını abartmamaya çalışın.
Merkür Oğlak birlikteliği, iş yerinde organize olma, mantıklı kararlar alma, zihinsel olarak oldukça aktif olma hali getiriyor sizlere.

BAŞAK ve Yükselen BAŞAK:
Yaydaki Yeni Ay sizlere aile, yerleşim, aile büyükleri ile ilgili gelişmeler getiriyor. Ailedeki büyüklere carlamamaya bu hafta özen gösterin. Ayrıca evle ilgili bir taşınma durumu olabilir yada işiniz için evi değiştirebilirsiniz. Bu hafta her halükarda evle alakalısınız. Hiç birşey olmasa dekorasyonla ilgili birşeyler yapabilirsiniz.
Merkür-Oğlak kime aşk getirecek diyordum ki siz Başaklara getiriyormuş. Bu hafta gözünüzü iyi açın.

TERAZİ ve Yükselen TERAZİ:
Yeni Ay’ın Yay burcunda meydana gelmesi, size eğitimle ilgi temalar getiriyor. Bir kurstur, seminerdir özellikle mesleğinize fayda sağlama amacı güderek bir eğitime başlayabilirsiniz.
Kafanızda bir proje varsa hayata geçirmek için oldukça hevesli olacağınız bir hafta. Keyifli haberler alabilirsiniz bu konuda.
Merkür-Oğlak, ev ve yuva ile ilgili konular, aileyle bir minik tatil kaçamağı, aile içi çözülemeyen bir konuyu çözülebilir hale getiriyor.

AKREP ve Yükselen AKREP:
Yay ve Yeni Ay siz Akreplere, parasal anlamda gelişmeler getiriyor. Parasal konularda güzel haberler alabilirsiniz. Bedavadan mı? Tabi ki değil, tüm bunlarla birlikte iş yükünüz artacak, harıl harıl koşturacaksınız. Bu hafta para için yardırın, çekingen olmayın. Tutun, koparın ve alın.
Merkür-Oğlak, sizlere iletişim getiriyor, fikirleriniz göze çarpıyor. Aile bireyleriyle sık sık biraraya gelebilirsiniz.

YAY ve Yükselen YAY:
Burcunuzda oluşacak Yeni Ay, fikir-zikir ekseninde sizleri dikkat çekici yapıyor. Bu aşamada alacağınız kararlar hayatınızın genelini etkileyecek nitelikte. Yeni başlangıçlar için kafada ampuller yanıyor. Hayatınızı bir nevi derleyip toplama çabasına giriyorsunuz, temiz sayfa açma isteğindesiniz. Mevcut ilişkinize de bir ayar verebilirsiniz bu gazla.
Merkür- Oğlak sizlere de parasal konularda gelişmeler getiriyor. Gözünüzü para bürüyüp kazancı artırma yolları arayabilirsiniz.

OĞLAK ve Yükselen OĞLAK:
Yay burcundaki Yeni Ay siz garibim Oğlakları sinir strese sokabilir. Ruhsal olarak zayıf hissedebilir, içinize kapanabilirsiniz. Terapi almak, ruhsal çalışmalar yapmak için iyi bir zaman zira kafayı yicek gibi olacaksınız, bundan iyi zaman olmaz. Bu hafta yine arkanızdan iş çeviren sinsirellaları farkedebilirsiniz. Takılmayın ama 10 gün kadar sürecek. Bazen böyle şeylerin görünür olması iyidir.
Merkür burcunuza geçiyor da noluyor? Mantıklı, kuralcı ve akılcı oluyorsunuz. İletişim kanallarınız açılabilir.

KOVA ve Yükselen KOVA:
Yeni Ay-Yay olgusu siz Kovaların sosyal çevresine hareket getiriyor. Hayattan beklentiler konusunda ümidiniz artıyor. Beklentilerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olacak antin kuntin tiplerle tanışabilirsiniz. Ne atıyorsanız bu hafta düşeş gelecek, dört ayak üstüne düşecekseniz.
Merkür-Oğlak, sizleri daha ketum yapabilir fikirlerinizi saklamak isteyebilirsiniz. Bir sanatkar edasıyla yeni ilhamlar için kabuğunuza çekilebilirsiniz.

BALIK ve Yükselen BALIK:
Yeni Ayın Yay burcunda oluşması, kariyer, iş hayatı, yöneticilerle ilişkiler, toplum önünde olma gibi konuları getiriyor sizlere. Göz önünde olacaksınız, göz dolduracaksınız belki ama olumsuz tarafı, yaptığınız iyiler görünürken kötülerde elbette gözden kaçmayacaktır. Terfi bekleyenler varsa bu hafta destekleyici.
Merkür-Oğlak, sosyal çevreyle kaynaşma, uzun zamandır görüşmediğiniz dıdınızın dıdılarıyla görüşme, cuppa cuppa eller havaya modu getiriyor siz Balıklara.